Франція досягла найшвидших темпів вакцинації у Європі – уряд

Франція досягла найшвидших темпів вакцинації у Європі – уряд

Франція досягла найшвидших темпів вакцинації у Європі – уряд
AP

Уряд Франції повідомив, що вони досягли найшвидших темпів вакцинації серед країн Європи та вакцинують близько 2,5 мільйона людей на тиждень.

Про це повідомляється на сайті Єлісейського палацу.

"Нині у Франції один з найшвидших показників вакцинації в Європі, який дозволяє вакцинувати близько 2,5 мільйонів осіб на тиждень", – йдеться у повідомленні.

Станом на вечір 25 квітня у Франції перше щеплення вакциною отримали понад 14 мільйонів людей, ще 5,5 мільйонів – отримали друге щеплення. Уряд Франції планує, що до середини травня близько 20 мільйонами людей отримають хоча б одну дозу вакцини проти COVID-19.

Наразі в країні вакцинують пріоритетні групи, які є найбільш уразливими до вірусу, і тим, хто має серйозні форми захворювання. Це, зокрема, медичні працівники, офіцери та жандарми, пожежники, працівники, які працюють з літніми людьми, вчителі коледжів та шкіл тощо.

У Франції для екстреного використання зареєстровані вакцини Pfizer/BioNTech, Moderna, AstraZeneca та Janssen. В найближчі місяці уряд розраховує на постачання 7,3 мільйона доз вакцини Pfizer.

Що відомо

  • Уряд Франції планує з травня поступово послабити карантинні обмеження. Водночас навчання у школі відновиться з наступного тижня, а з 3 травня знімуть заборону на поїздки вдень.
  • З 24 квітня Франція впровадить десятиденний обов’язковий карантин для громадян, які прибувають з Аргентини, Бразилії, Чилі, Південної Африки та регіону Гвіана через побоювання нових штамів коронавірусу.
  • У центрі вакцинації у французькому місті Еперне лікарі помилково вкололи 140 пацієнтам фізіологічний розчин замість вакцини від COVID-19 виробництва компанії Pfizer.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

На початок