"COVID-19 — атеїст": Степанов розповів, чи посилюватимуть карантин на Великдень

"COVID-19 — атеїст": Степанов розповів, чи посилюватимуть карантин на Великдень

"COVID-19 — атеїст": Степанов розповів, чи посилюватимуть карантин на Великдень
УНІАН

Міністр охорони здоров'я Максим Степанов заявив, що не планують вводити додаткові обмеження на Великдень. Водночас він закликав українців дотримуватися правил безпеки.

Про це міністр повідомив на свої сторінці у Facebook.

"Додаткових обмежень на Великдень ми не плануємо. Розумію, як важливо українцям відсвяткувати цей світлий день згідно з традиціями. А для мене важливо, щоб ці святкування відбулися з дотриманням усіх правил безпеки. Я не хочу, щоб одразу після свят у нас знову був сплеск захворюваності", – написав Степанов.

За його словами, Київ після 30 квітня ймовірно перейде до "жовтої" зони.

Окрім цього Степанов закликав на свята дотримуватися протиепідемічних правил, носити маски, уникати скупчень людей та святкувати у вузькому родинному колі. Він додав, що церква має створити всі умови для безпечного відвідування храмів.

"Пам'ятайте, що COVID – атеїст, для нього немає свят, не дайте йому привід затьмарити світле Воскресіння Христове", – додав Степанов.

Що відомо

  • Станом на ранок 22 квітня в Україні було зареєстровано 16 235 нових випадків COVID-19, від хвороби одужали понад 18 тисяч людей.
  • 14 квітня Міністерство охорони здоров’я змінило розподіл карантинних зон в Україні. Відповідно до нього, у "червону зону" включили 11 областей та Київ.
  • Міністр охорони здоров'я Максим Степанов заявив, що Україна вже пройшла пік захворюваності на COVID-19, а ситуація в більшості областей стабілізувалася.
  • Уряд продовжив карантин до 30 червня і закликав українців на Великдень лишатись вдома.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

На початок