Підлітка з Черкащини, якого вразило струмом на залізниці, оперуватимуть. СУСПІЛЬНЕ | ВІДЕОНОВИНИ

Підлітка з Черкащини, якого вразило струмом на залізниці, оперуватимуть. СУСПІЛЬНЕ | ВІДЕОНОВИНИ

Підлітка з Черкащини, якого вразило струмом на залізниці, оперуватимуть. СУСПІЛЬНЕ | ВІДЕОНОВИНИ
Суспільне Черкаси

16-річний Артем Свириденко зі Сміли, якого вразило струмом на залізниці, у тяжкому стані, його оперуватимуть. Про це Суспільному повідомив лікар опікового відділення Першої Черкаської міської лікарні Роман Похилюк.

До Першої міської лікарні Черкас юнака привезла швидка з опіками 50 відсотків тіла. За словами лікаря Романа Похилюка, більшість ран – глибокі.

"Ми весь час проводимо пацієнту інтенсивну терапію, застосовуємо антибіотики. Стан був тяжкий. Нині проводимо лікування шоку, плануємо провести першу операцію – будемо чистити рани від неживих тканин, які можуть отруювати організм та провокувати інфекційні захворювання. Також будемо закривати рани біологічним матеріалами".

Підліток з Черкащини, якого вразило струмом на залізниці, у тяжкому стані. Його оперуватимуть
Суспільне Черкаси

Лікар зазначив, що прогнози роботи зарано, лікування триватиме орієнтовно два місяці. Планується щонайменше три пересадки шкіри:

"Якщо все добре складеться, дитині знадобиться серйозна реабілітація, яка можде тривати роки".

Мама юнака Тетяна Шевченко, розповіла, що в неділю (18 квітня) її син разом із однокласником вирішили покататися на велосипедах. Проїжджали і повз місцеву залізницю. Як їй пояснив товариш сина, Артем із цікавості виліз на цистерну, де його вдарило струмом:

"Я запитувала у сина, чи пам’ятає він щось. Він сказав, що нічого. Чому він туди поліз, теж не пам’ятає. Однокласник говорив, що йому просто стало цікаво".

Підліток з Черкащини, якого вразило струмом на залізниці, у тяжкому стані. Його оперуватимуть
Суспільне Черкаси

За словами матері, бесіди щодо поведінки на залізниці із сином проводила. Чому так сталося, жінка не знає і сподівається на швидке одужання дитини:

"Він усе знав про безпечне поводження, тому я навіть не знаю, що сказати. Я не вірю, що це з нами сталося. Ми впевнені, що він одужає, тому що він залишився живим".

Подія сталася о 13 годині 18 квітня на станції Шевченка на даху цистерни.

"Усю станцію загородити немає можливості, бо це дуже велика територія. До того ж, станція розділяє місто на дві частини, з обох боків живуть люди. У нас є спеціально облаштовані мости, але люди часто їх ігнорують, а це дуже небезпечно для життя, оскільки контактний провід візуально визначити не можна", – зазначив керівник залізничної станції імені Шевченка Олександр Рудецький.

З його слів, до контактного проводу не можна наближатися ближче, ніж на два метри, бо він може вразити струмом.

Що відомо

  • Подія сталася 18 квітня на станції ім. Т. Г. Шевченка у Смілі.
  • Хлопець разом із товаришем катався неподалік станції на велосипедах. "З цікавості" юнаки вирішили піднятися на цистерну. Там хлопець травмувався електрострумом контактної мережі.
  • Його шпиталізували до опікового відділення Першої Черкаської міської лікарні у важкому стані. Речниця обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Ірина Назарок розповіла, що опіки тіла були 1-2 ступеню.

Читайте також

На початок