Екскерівник авіаційного заводу у Харкові вважає зміну керівництва "рейдерством"

Екскерівник авіаційного заводу у Харкові вважає зміну керівництва "рейдерством"

Екскерівник авіаційного заводу у Харкові вважає зміну керівництва "рейдерством"
president.gov.ua

Колишній генеральний директор авіаційного заводу Сергій Задорожний назвав звільнення з посади керівника "рейдерським захопленням". У профспілці вірять у зміни, але ставляться до кадрових рішень з настороженістю.

Своє звільнення ексдиректор заводу прокоментував Суспільному 19 квітня.

"Це суто рейдерське захоплення. Ніяких антикризових дій немає. Ми розробили впродовж двох термінів усілякі програми, жодну вони не затвердили. Вони робили все, щоб завод зупинився", — сказав екскерівник авіаційного заводу Сергій Задорожний.

У профспілці кажуть, що мали досвід роботи з новопризначеним Олександром Кривоконем у 2017 році.

"На жаль, "Укроборонпром" вирішив по-своєму вчинити і, не відповівши на основне запитання працівників про те, коли буде заробітна платня, коли буде завантаження, думають, що, змінивши менеджера, питання вирішується саме собою. Дуже б хотілося вірити, що це так", — сказав Суспільному голова профспілки Михайло Погорєлов.

"Ми з цією людиною працювали. Він вважає, що він вивів це підприємство з кризи. На жаль, підприємство — в кризовому стані і прямого рішення, якого потребують люди, немає зараз. До мене підходять люди і кажуть, що ми не домоглися того, чого хотіли, треба домагатися далі. Ось реакція людей", — додав Погорєлов.

У профспілці вважають, що семи місяців роботи Кривоконя у 2017 році недостатньо, щоб вирішити багаторічні проблеми заводу, тому протестувати найближчим часом не планують — чекатимуть на рішення від нового керівника.

Що відомо

  • 15 квітня працівники підприємства вийшли до прохідної заводу з протестом.
  • Новий директор авіазаводу Олександр Кривоконь повідомив, що до травневих свят працівникам підприємства погасять борг за два місяці за рахунок кредиту.
На початок