Працівників Одеського СІЗО підозрюють у смерті ув’язненого

Працівників Одеського СІЗО підозрюють у смерті ув’язненого

Працівників Одеського СІЗО підозрюють у смерті ув’язненого

Співробітники Державного бюро розслідування займаються справою можливого зловживання владою в Одеському слідчому ізоляторі. Через це, вважають у відомстві, помер ув'язнений. Про це повідомила Олена Резнікова - тимчасова речниця Південного територіального управління Державного бюро розслідуваннь.

За інформацією Олени Резнікової, за сприяння працівників СІЗО, двох в’язнів незаконно допустили до камери, де знаходився інший ув'язнений. Йому вони нанесли травми. Надалі працівники ізолятору помістили його до карцеру, де чоловік помер.

Як зазначили у пресслужбі, одним з фігурантів справи є начальник одного з відділів СІЗО. Його раніше судили за вимагання й одержання 2 тисяч доларів хабаря від ув’язненого за дострокове звільнення та не поміщення до карцеру. Також, стверджують у пресслужбі, чоловік був причетний до організації порушень умов тримання під вартою ув’язненого, якому було дозволено вільно пересуватися, спілкуватися з родичами та знайомими й користуватися забороненими предметами.

Журналісти Суспільного телефоували до державної установи «Одеський слідчий ізолятор», аби отримати коментар. Там слухавки не взяли.

На початок