Скільки закладів освіти приєдналися до е-журналів. Дані Міносвіти

Скільки закладів освіти приєдналися до е-журналів. Дані Міносвіти

Скільки закладів освіти приєдналися до е-журналів. Дані Міносвіти Суспільне Черкаси

У Міністерстві освіти і науки підрахували, що до системи E-journal приєдналися майже 300 закладів освіти, зокрема 270 закладів загальної середньої освіти та близько 30 коледжів та закладів професійної освіти.

Як повідомили в Міносвіти, станом на 19 квітня служба підтримки опрацювала 1 112 листів, запитів та звернень щодо надання доступу до е-журналу.

Зокрема, підключені та розпочали роботу в системі: ВСП "Економіко-правничий фаховий коледж ЗНУ", Державний професійно-технічний навчальний заклад "Фастівський центр професійно-технічної освіти", Білоцерківський коледж сервісу та дизайну, Лебединський фаховий медичний коледж імені професора М. І. Ситенка та Фаховий коледж транспорту та комп’ютерних технологій Національного університету "Чернігівська політехніка".

Найбільше шкіл, що користуються е-журналами та е-щоденниками, у Сумській (37 закладів), Київській (26), Дніпропетровській (19), Черкаській (18) Рівненській (17) та Полтавській (14) областях.

Як приєднатися до е-журналу

У Міносвіти пояснили, що алгоритм підключення закладів загальної середньої освіти до E-journal відбувається в чотири кроки.

  1. Заклад освіти надсилає на електронну адресу ДНУ "Інститут освітньої аналітики" запит щодо підключення та вказати: регіон, місто чи ОТГ, назва закладу, ЄДРПОУ тощо.
  2. ДНУ "Інститут освітньої аналітики" розглядає звернення, створює в E-Journal адміністратора для цього закладу освіти з відповідними правами доступу.
  3. Система E-Journal автоматично генерує права доступу та надсилає запрошення на вказану електронну адресу адміністратора закладу освіти.
  4. Відповідальна особа, отримавши права доступу, авторизується в системі й розпочинає роботу.

Що відомо

  • Міністерство освіти і науки розпочало створення єдиної централізованої бази даних та запровадження електронної системи позашкільної освіти.
  • Міністерство освіти і науки має намір запустити на електронному сервісі державних послуг "Дії" повний функціонал для електронного вступу до навчальних закладів.
  • Абітурієнтам, які з різних причин відмовились отримувати паспорт у формі ID-картки, для вступу у навчальні заклади у 2021 році потрібно особисто подати три документи.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди