На Волині селяни їздять до райцентру в об’їзну через погану дорогу

На Волині селяни їздять до райцентру в об’їзну через погану дорогу

На Волині селяни їздять до райцентру в об’їзну через погану дорогу UA.Волинь

Жителі села Почапи Любомльського району скаржаться на відсутність прямої дороги та автобусного сполучення до районного центру, розповів Суспільному місцевий житель Юрій Вавренчак. Нині дістатися до Любомля можна через селище Луків, а це, каже чоловік, зайвий час.

Це – шматок дороги у селі Руда Любомльського району. Цим напрямком часто користуються мешканці сусіднього села Почапи, розповідає Юрій Вавренчак. Чоловік працює фельдшером у Любомлі. Каже: це найкоротший шлях до обласного центру.

На Волині селяни їздять до райцентру в об’їзну через погану дорогуUA.Волинь

На Волині селяни їздять до райцентру в об’їзну через погану дорогу

Житель села Почапи, Юрій Вавренчак: "Це проблема в тому кусочку. Там лісгосп зробив два роки тому дорогу нормальну і кусочок зробили зі сторони Почап. І знову ж питання в тих ОТГ. Хворостівська сільська рада не йде до Любомльської і наша ОТГ не має права тут щось копати. Ну як це вирішити? Тому що за тих 200 метрів ми проїхати не можемо."

Жителька села Почапи , Людмила Кошата: "Сполучення з районом у нас взагалі немає. Як нам добиратися до районного центру? Ми як на хуторі живемо. У нас є діти малі, і молодь і ми ще працюємо. Тих 200 метрів тої дороги невже не можна доробити? Бо ми віддалені від нашої громади і з нас знущаються з нашого старостинства."

На Волині селяни їздять до райцентру в об’їзну через погану дорогуUA.Волинь

На Волині селяни їздять до райцентру в об’їзну через погану дорогу

Жителька села Почапи, Ольга Прадун: "Ми зверталися до голови. Голова наш сказав, що це не наша територія, що це землі Хворостова."

В. о. старости Почапівського Старостинського округу Любомльської ОТГ, Анатолій Дубій: "З лісу до Руди, це територія Хворостівської сільської ради. Була мова про те, що Хворостівська сільська рада бере на себе зобов’язання виробити технічну документацію на продовження робіт, це 1 км 200 м, щоб проводити подальші роботи. Але на даний час Хворостів не приєднується до Любомльської ОТГ, а йде у Вишнівську громаду, практично не має з ким говорити. Цей самий відрізок не можна сказати, що він не ремонтується. 15 грудня я заказував рейдер і дуже гарно він зробив цю роботу. Так як там їздять лісовози то ґрунтова дорога є ґрунтова дорога. Спеціаліст, який працював на цій дорозі сказав, що вимощування тієї дороги нічого не дасть, тому що там глина. Обов’язково треба зрізати верхній шар, засипати щебнем."

Голова Любомльської об’єднаної територіальної громади Роман Ющук розповів: про стан дороги від лісу до села Руда знає.

Голова Любомльської ОТГ, Роман Ющук: "Частину дороги було зроблено в напрямку села Почапи від лісу. Інша частина дороги - шукаємо змогу, щоб профінансувати. І в планах у нас є доробити вказану дорогу. А та дорога, яка стосується від лісу до села Руда, то вона на балансі Хворостівської сільської ради. Коли вона приєднається до Вишнівської ОТГ, в подальшому будемо спілкуватися з керівником, щоб в подальшому було сприяння в ремонті цієї дороги."

За словами начальника Управління містобудування та архітектури Волинської облдержадміністрації Миколи Томчука, Хворостівська сільська рада може приєднатися до Вишнівської ОТГ. Зараз вносяться зміни до Перспективного плану формування територій громад Волинської області, оскільки спочатку мешканці Хворостівської сільської ради планували увійти до Любомльської ОТГ, а нині вирішили приєднатися до Вишнівської громади. Микола Томчук каже: приєднання відбудеться автоматично, як тільки міністерство затвердить перспективний план формування територій громад Волинської області.

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди