Спортсмени Житомира завоювали три медалі на чемпіонаті України з параплавання

Спортсмени Житомира завоювали три медалі на чемпіонаті України з параплавання Житомирський регіональний центр з фізичної культури і спорту інвалідів "Інваспорт"

З 6 по 9 квітня у місті Кам'янське Дніпропетровської області у басейні олімпійського класу "МіКомп" пройшов чемпіонат України з плавання серед спортсменів з інвалідністю. Спортсмени Житомира вибороли 3 бронзові медалі.

Про це Суспільному розповів начальник житомирського регіонального центру з фізичної культури і спорту інвалідів "Інваспорт" Юрій Панасюк.

За його словами, в змаганнях взяли участь параплавці з 21 регіону – понад 200 спортсменів з різних областей України. Житомирщину на чемпіонаті представляли шестеро спортсменів на чолі з тренеркою Галиною Домачук.

Спортсмени Житомира завоювали три медалі на чемпіонаті України з параплаванняЖитомирський регіональний центр з фізичної культури і спорту інвалідів "Інваспорт"

Дві бронзові нагороди на дистанції 50 та 100 метрів брасом здобув кандидат у майстри спорту України Олег Василевський. Третє місце на дистанції 50 метрів на спині посів кандидат в майстри спорту Юрій Ковальчук.