"Буде Харківська область "червона" загалом", — заступник голови ОДА

"Буде Харківська область "червона" загалом", — заступник голови ОДА

Доповнено
"Буде Харківська область "червона" загалом", — заступник голови ОДА
Суспільне Харків

На Харківщині найближчим часом оголосять "червоний" рівень епідемічної небезпеки.

Про це на брифінгу 9 квітня сказав заступник голови Харківської ОДА Михайло Черняк.

Рішення має ухвалити Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на засіданні, яке відбудеться 9 квітня. Після нього збереться обласна комісія.

"Інформую, що ми стоїмо на порозі "червоної" зони. Сьогодні буде засідання відповідної Державної комісії, яка прийме рішення щодо зональності території Харківської області, відповідно, буде рішення обласного рівня і всі наслідки щодо "червоної" зони вам відомі", — сказав Черняк.

На питання, чи чекати оголошення "червоної" зони в регіоні до понеділка, Черняк сказав: "Так, безумовно, чекати. Найближчим часом планується засідання Державної комісії. Щойно вона відбудеться, інформація буде додатково через засоби інформації".

— Місто Харків все-таки стане "червоним"?

"У нас буде "червоною" Харківська область загалом. Без виключення", — відповів Черняк.

За його словами, "певні обмеження будуть, але транспорт повністю зупинений не буде".

Що відомо

  • 8 квітня на Харківщині зросли та були перевищеними третій день поспіль коефіцієнт виявлення випадків інфікування та рівень госпіталізацій, за яким визначають регіони зі значним поширенням COVID-19. Рівень госпіталізацій на Харківщині перевищений з 23 березня. Коефіцієнт виявлення випадків перетнув межу 6 квітня. Це був перший день, коли Харківщина стала відповідати показникам "червоної" зони карантину.
  • Станом на 8 квітня на Харківщині обмеження "червоної" зони ввели 13 громад: Безлюдівська, Нововодолазька, Лозівська, Шевченківська, Вовчанська, Богодухівська, Люботинська, Борівська, Пісочинська, Куп'янська, Височанська, Барвінківська та Золочівська.
  • Влада Харкова 7 квітня повідомила, що у Харкові посилять карантин з 10 квітня: до 20:00 обмежать роботу закладів харчування, непродовольчих магазинів та посилять контроль на ринках.
  • Головний державний санітарний лікар України Віктор Ляшко ввечері 7 квітня повідомив, що Харківська область "впродовж найближчих днів може увійти до "червоного" рівня епідемічної небезпеки за визначеними постановою Кабінету Міністрів України критеріями".
Читайте також: Коли епідеміологи очікують піку захворюваності COVID на Харківщині
На початок