Nike домігся відкликання "диявольських кросівок" з продажу

Nike домігся відкликання "диявольських кросівок" з продажу

Nike домігся відкликання "диявольських кросівок" з продажу
MSCHF

Компанія Nike врегулювала судову суперечку із художнім колективом MSCHF, який погодився викупити за роздрібною ціною виготовлені ним "диявольські кросівки" на базі однієї з моделей Nike Air Max.

Як повідомляє BBC, MSCHF Product Studio запропонує покупцям повне повернення коштів, щоб вилучити взуття з обігу. Таке рішення врегульовує поданий Nike позов про порушення прав на товарний знак.

Адвокат MSCHF підтвердив, що компанія вирішила врегулювати позов, повідомляє CNBC. При цьому Nike вкотре заявила, що не має жодного стосунку до випуску скандального взуття.

"MSCHF змінив це взуття без дозволу Nike. Nike не мав нічого спільного із "Диявольськими кросівками", – йдеться у заяві компанії.

Як зазначає видання, кросівки можуть стати предметом інтересу колекціонерів, тому незрозуміло, скільки покупців повернуть продукцію, якщо такі взагалі будуть.

Як повідомлялося раніше, виробник спортивного одягу та взуття Nike Inc виграв судовий процес проти нью-йоркського артколективу MSCHF, який у співпраці з репером Lil Nas X виробив 666 пар кросівок з назвою "Satan Shoes" (кросівки Сатани), які нібито містили краплю людської крові.

Nike подала позов про порушення прав на товарний знак, просячи федеральний суд Нью-Йорка заборонити MSCHF продавати взуття, заявивши, що воно виготовлялося "без дозволу Nike", а сама компанія" жодним чином не пов’язана з цим проєктом".

У відповідь юристи MSCHF стверджували, що створені артколективом 666 пар взуття були "не типовими кросівками, а скоріше витворами мистецтва з індивідуальними номерами, які були продані колекціонерам по 1018 доларів за штуку".

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

На початок