Україна покращила позицію у міжнародному рейтингу кредитних ризиків

Україна покращила позицію у міжнародному рейтингу кредитних ризиків

Україна покращила позицію у міжнародному рейтингу кредитних ризиків Facebook

Організація економічного співробітництва та розвитку (OECD) перевела Україну з 7-ї до 6-ї групи країнових ризиків. Про це у Facebook повідомляє торговий представник України Тарас Качка.

"Україну перевели з 7-ї до 6-ї групи країнових ризиків у OECD. Це звісно дуже мало, але всі ризики пов‘язані з Україною і українськими компаніями стають меншими. Це означає менша вартість страхування, менші ставки кредитів, більші строки і ліміти кредитних ліній", – пише Качка.

Голова уряду Олексій Гончарук назвав "гарною новиною" переведення України з 7 до 6 групи ризиків.

Як відомо:

  • Класифікація країн проводиться OECD періодично на підставі даних МВФ і Світового банку про фінансову та економічну ситуацію країни, а також дані про досвід платежів експортних кредитних страхових компаній країн, які є учасниками учасників OECD.
  • Країни класифікуються за 7-ма категоріям ризику, де в 7-й категорії представлені країни з найвищим рівнем територіального ризику, а в 1-й категорії – країни з мінімальним рівнем ризику.
  • Ризик країни включає ризик передачі і конвертованості (тобто ризик, яким уряд вводить капітал або валютний контроль, що перешкоджає перетворенню національної валюти в іноземну валюту і/або переказ коштів кредиторам, розташованим за межами країни), а також випадки форсмажору (наприклад: війна, експропріація, революція, громадянські заворушення, повені, землетруси).

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди