"Черкаські Мавпи" розпочали четверте коло Суперліги Паріматч з перемоги

. Клуб "Черкаські Мавпи"

"Черкаські Мавпи" розпочали четверте коло Суперліги Паріматч з перемоги над "Харківськими Соколами" - 96:71. Про це повідомляють в пресслужбі клубу.

"Черкаські Мавпи" з перших хвилин вийшли вперед і з кожною хвилиною лише нарощували свою перевагу. Так, за 20 хвилин черкасці заволоділи впевненим гандикапом +18. Вдалося це за рахунок реалізації. Підопічні Максима Міхельсона влучили 19 разів з гри, на що суперник відповів 11-ма пострілами. Окрім цього, на їхньому рахунку – 21 підбирання проти 17 і 10 передач проти 8.

За такої ситуації, "Соколам" потрібно було щось змінювати на початку другої половини. Але "Мавпи" не дали шансів суперникам. Свою перевагу Мавпи вправно тримали. Вони відповідали пострілом на постріл, реалізувавши в третій чверті 7 пострілів, так само як і суперник. Та якщо за кидками харків’яни вже не поступалися, то під щитами вони серйозно програли у підсумку – 29 проти 39. У підсумку "Мавпи" довели матч до яскравої перемоги з рахунком 96:71.

Клуб "Черкаські Мавпи"

Черкаські Мавпи – Харківські Соколи – 96:71 (22:14, 25:15, 24:22, 25:20) Черкаські Мавпи: Джонс 16 очок + 2 підбирань + 2 передач, Райт 21 очок + 4 підбирань + 7 передач, Конєв 10 очок + 7 підбирань + 2 передач, Скапінцев 10  очок + 3 підбирань + 1 передач, Янг 15 очок + 2 підбирань + 2 передач; Харківські Соколи: Бояркін 11 очок + 1 підбирань + 1 передач, Місяць 6 очок + 1 підбирань + 1 передач, Пресслі 11 очок + 7 підбирань, Граф 9 очок + 1 підбирань + 8 передач, Чумаков 11 очок + 4 підбирань + 2 передач.