Квартири, автівки, біткоїни, квиток у космос: що задекларували посадовці й депутати Дніпропетровщини

Квартири, автівки, біткоїни, квиток у космос: що задекларували посадовці й депутати Дніпропетровщини

Квартири, автівки, біткоїни, квиток у космос: що задекларували посадовці й депутати Дніпропетровщини
agropolit.com

Низка посадовців та депутатів Дніпра й області подали щорічні декларації. Суспільне проаналізувало, які зарплати задекларували очільники та народні обранці, а також інші дані щодо їхніх статків.

Ми оновили статтю: доповнили її та прибрали неточності.

Міський голова Дніпра Борис Філатов

Всього міський голова задекларував майже 11 мільйонів гривень доходу за рік.

368 тисяч гривень – це заробітна плата. Також вказав дивіденди – майже 9,5 мільйонів гривень. Ще один мільйон гривень отримав від надання майна в оренду.

Готівкою Борис Філатов задекларував 990 тисяч гривень та мільйон доларів США. На банківських рахунках посадовця – близько 117 тисячі гривень.

Майно, авто, гроші, годинники: що задекларували посадовці та депутати Дніпропетровщини
Фото: Слово і діло

З нерухомості у Філатова — дві квартири, житловий будинок і нежитлова будівля. Також він задекларував 8 земельних ділянок, із яких дві – у його власності, дві – у власності дружини, одну він орендує, на одну має право користування, і ще на двох ділянках Марина Філатова має 16,66% права власності. Сама Марина Філатова — власниця квартири, житлового будинку і трьох нежитлових будинків.

Щодо транспортних засобів, то, окрім чотирьох авто та двох мотоциклів, міський голова Дніпра має вертоліт, парусно-моторне судно та гідроцикл. Ще три автомобілі записані на дружину міського голови.

Серед інших цінностей — 5 годинників. Колекція японського мистецтва: нецке, окімоно, інро, укійо-е, кагамібута, айкуті, танто, цуба, урусі, японські ламінарні обладунки. Усього — 191 шт. Оціночна вартість колекції – більше 50 мільйонів гривень. Два колекційні автомобілі та один мотоцикл з коляскою. Також Філатов має квиток на суборбітальний політ за 1,4 млн грн.

Задекларував очільник міста і видатки. Це благодійна допомога на придбання системи ПЛР — 1 мільйон гривень, та фінансова допомога доньці — 8,2 мільйонів гривень.

Голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко

Сумарно за рік Валентин Резніченко задекларував близько 1,4 млн. грн. доходів.

З них — 750 тисяч гривень він отримав за відчуження майна. Ще 38 тисяч гривень як страхову виплату. Зазначив і відсотки від двох депозитів – близько 600 тисяч гривень.

Заробітна плата очільника облдержадміністрації за основним місцем роботи склала 32 тисячі гривень. Посаду голови ОДА він обіймає з 10 грудня 2020 року.

Майно, авто, гроші, годинники: що задекларували посадовці та депутати Дніпропетровщини
34 телеканал

Готівкою у Валентина Резніченка є 450 тисяч гривень, майже 70 тисяч доларів та 65 тисяч євро. А на банківських рахунках – більше 3 мільйонів гривень та 410 тисяч доларів.

Очільник облжержадміністрації — власник квартири у Києві, житлового будинку та 11 земельних ділянок у Київській області. Він має автомобіль Range Rover 2014 року випуску.

Серед інших задекларованих цінностей — 6 годинників та 4 мисливські карабіни.

Голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук

Голова обласної ради за рік задекларував майже 1 мільйон гривень доходу.

За основним місцем роботи він отримав близько 18 тисяч гривень. Куди більше Микола Лукашук заробив завдяки підприємницькій діяльності — майже 900 тисяч гривень. Ще 25,5 тисяч гривень— від заняття незалежною професійною діяльністю.

Готівкою голова облради задекларував 210 тисяч доларів. У банках в нього — 463 тисячі гривень. Натомість його дружина Любов Лукашук має готівкою 48 тисяч євро та 15 тисяч доларів. А на її банківських рахунках — близько 14 тисяч гривень та 2,5 тисячі євро.

Майно, авто, гроші, годинники: що задекларували посадовці та депутати Дніпропетровщини
https://ukraina.press

Подружжя Лукашуків має 4 квартири: одна у власності Миколи, одна у власності дружини. У ще одній квартирі голові облради належить 25%. І у четвертій квартирі є частка дружини.

Любов Лукашук володіє автомобілем. Сам посадовець також має авто, а два інші орендує.

Серед інших цінностей у посадовця — годинник вартістю 210 тисяч гривень.

Начальниця ГУ ДПС у Дніпропетровській області Ганна Чуб

За рік начальниця головного управління державної податкової служби задекларувала близько 500 тисяч гривень доходу. Це – зарплата за основним місцем роботи.

Також Ганна Чуб вказала заробітну плату чоловіка. За основним місцем роботи він отримав 268 тисяч гривень, ще 169 тисяч гривень склала пенсія.

Готівкою очільниця податкової має 50 тисяч гривень та 65,3 тисячі доларів, чоловік Віктор має готівкою 130 тисяч гривень, 5,6 тисяч євро та 54,5 тисячі доларів.

Квартири, автівки, біткоїни, квиток у космос: що задекларували посадовці й депутати Дніпропетровщини
https://most-dnepr.info

Ганна Чуб володіє однією квартирою, а ще — земельною ділянкою та житловим будинком на Закарпатті. Чоловік Віктор — власник квартири у Бердянську, квартири у Києві і двох земельних ділянок у Дніпропетровській області. Ще він має чверть житлового будинку та чверть іншої земельної ділянки.

Має Віктор Чуб і власне авто, а ось Ганна Чуб користується автомобілем, який належить іншій людині.

Секретар Дніпровської міськради Олександр Санжара

Майже пів мільйона гривень за основним місцем роботи задекларував секретар міськради Дніпра Олександр Санжара.

Готівкою він має 397 тисяч гривень та 39 тисяч євро.

Майно, авто, гроші, годинники: що задекларували посадовці та депутати Дніпропетровщини
tourdnepr.com

Олександр Санжара — власник квартири, житлового будинку, земельної ділянки та двох автівок. Ще орендує літак Piper 28-161.

Серед інших задекларованих цінностей — Hi-Fi аудіосистема за 26 тисяч гривень.

Дружина Тетяна має дохід у розмірі 757 тисяч гривень від заняття підприємницькою діяльністю та 18 тисяч гривень від роботи за сумісництвом. Також готівкою має 752 тисячі гривень і 112 тисяч доларів. Тетяна Санжара також власниця нежитлового приміщення та земельної ділянки.

У подружжя на банківських рахунках зберігаються 3 тисячі євро і майже 55 тисяч гривень.

Начальник Головного управління Нацполіції у Дніпропетровській області Анатолій Щадило

Річний дохід начальника головного управління Національної поліції регіону склав більше 700 тисяч гривень.

За основним місцем роботи отримав дві виплати. Одну за період роботи у Хмельницькій області – 319 тисяч гривень. А на Дніпропетровщині вже заробив 385 тисяч гривень. Посаду очільника ГУ НП області Анатолій Щадило обіймає з липня 2020 року.

Майно, авто, гроші, годинники: що задекларували посадовці та депутати Дніпропетровщини
ngp-ua.info

Готівкою він задекларував 50 тисяч доларів. Ще 29 євро, 2 долари та близько 220 тисяч гривень — на банківських рахунках.

Квартира Анатолія Щадила у спільній власності з дружиною Іриною. Ще дві квартири — на дружині, вона ж вказана власницею земельної ділянки та садового будинку. Голова Нацполіції Дніпропетровщини — власник 6 земельних ділянок. Вся нерухомість розташована у Києві та Київській області.

У спільній власності подружжя є об’єкти незавершеного будівництва: лазня, садовий будинок та гараж. Всі вони також у Київській області.

Щодо транспортних засобів: один автомобіль записаний на дружину Ірину. У власності Анатолія Щадила — два причепи та катер. В декларації також зазначене безкоштовне користування автомобілем Mercedes-Benz з 2017 року.

Керівник Дніпропетровської обласної прокуратури Сергій Біжко

Обласний прокурор вказав заробітну плату за основним місцем роботи — 737 тисяч гривень.

Посадовець має житловий будинок, а також користується квартирою, власницею якої є дружина Наталія. Дві автівки, якими користується Сергій Біжко, також у власності інших людей.

Майно, авто, гроші, годинники: що задекларували посадовці та депутати Дніпропетровщини
Дніпропетровська обласна прокуратура

Доходи дружини Наталії від заняття підприємницькою діяльністю складають 974 тисячі гривень. Також вона має 70 тисяч доларів готівкою.

Депутат міської ради Загід Краснов (фракція “Громадська сила”)

Згідно з декларацією, річний дохід депутата міської ради Загіда Краснова склав більше 11 мільйонів гривень.

За основним місцем роботи він отримав 166 тисяч гривень. Ще мав дивіденди від АТ “Дніпровський стрілочний завод” — близько 11 мільйонів гривень.

Готівкою Загід Краснов має 300 тисяч гривень, 900 тисяч доларів та 610 тисяч євро. На банківських рахунках депутата – 583 тисячі гривень та 3 тисячі доларів.

Майно, авто, гроші, годинники: що задекларували посадовці та депутати Дніпропетровщини
Дніпроград

У спільній власності з дружиною Ельвірою та синами Русланом і Артемом у Загід Краснов володіє житловим будинком площею понад 1200 кв.м. Ще він має дві земельні ділянки та один автомобіль.

Згідно з декларацією, син Артем у липні 2020 року став власником квартири, а також отримав від батька три подарунки у негрошовій формі загальною вартістю 350 тисяч гривень. Також Артем мав дивіденди від АТ “Дніпровський стрілочний завод” – майже 25 мільйонів гривень, та має 21 мільйон гривень готівкою.

Чимало майна та коштів задекларовано на дружину Ельвіру. Зокрема, у її власності — 22 земельні ділянки у Дніпропетровській області, 198 тисяч доларів, 170 тисяч євро та майже 22,5 мільйони гривень готівкою. На банківських рахунках Краснової — 95 тисяч гривень.

Депутатка міської ради Євгенія Дитятковська (фракція “Пропозиція”)

За рік депутатка міської ради Євгенія Дитятковська задекларувала дохід понад 2,6 мільйони гривень.

Окрім депутатства, Євгенія Дитятковська є завідувачкою регіонального алергоцентру. Заробітна плата за основним місцем роботи — 259 тисяч гривень, заробітна плата за сумісництвом — майже 69 тисяч гривень. Ще депутатка вказала пенсію — 83 тисячі гривень. Окрім того, вона має дохід від підприємницької діяльності — 1,8 мільйона гривень. Гонорари та інші виплати склали майже 78 тисяч гривень. Відсотки у банках — понад 200 тисяч гривень.

Квартири, автівки, біткоїни, квиток у космос: що задекларували посадовці й депутати Дніпропетровщини
medlib.dp.gov.ua

Задекларована готівка — 250 тисяч гривень та 30 тисяч євро. На банківському рахунку Євгенії Дитятковськоїзберігається 3 тисячі євро та 61 тисяча гривень.

У чоловіка Олександра заробітна плата за основним місцем роботи склала 17,5 мільйонів гривень, пенсія — понад 150 тисяч гривень. За відчуження рухомого майна він отримав майже 1 мільйон гривень.

І у депутатки, і в її чоловіка — по окремій квартирі та автівці. До речі, Mercedesчоловіка придбали у 2020 році за 2 мільйони гривень.

Ще Євгенія Дитятковська задекларувала золотий наручний годинник вартістю 178 тисяч гривень.

Депутатка міської ради Аліада Мансурова (фракція “Слуга народу”)

Депутатка міської ради Аліада Мансурова вказала лише дохід чоловіка – за рік вийшло понад 2 мільйони гривень. 141 тисяча гривень – заробітна плата Артура Мансурова за основним місцем роботи, 40 тисяч гривень – від заняття підприємницькою діяльністю. Дивіденди склали 97 тисяч гривень та 1,6 мільйона гривень. Ще 99 тисяч гривень — це заробітна плата, отримана за сумісництвом.

Квартири, автівки, біткоїни, квиток у космос: що задекларували посадовці й депутати Дніпропетровщини
https://dp.informator.ua

Аліада Мансурова задекларувала готівку: 150 тисяч гривень, 60 тисяч доларів та 20 тисяч євро. Також депутатка має криптовалюту Bitcoin у кількості 7 одиниць. Їх придбала у 2018 році за майже 758 тисяч гривень. Ще 11,9 біткоїнівпридбав чоловік Мансурової наприкінці 2020 року за майже 3 мільйони гривень.

Разом з чоловіком Артуром вона користується двома квартирами, власницею яких є Вікторія Мансурова.

У власності чоловіка — 6 земельних ділянок. У спільній сумісній власності депутатки — одне авто, на ще два вона має право користування.

Депутатка міської ради Наталія Начар’ян (фракція “Опозиційна платформа”)

Депутатка міської ради Наталія Начар’ян вказала в декларації, що тимчасово не працює, тож у доходах вказана заробітна плата чоловіка Дмитра. За основним місцем роботи він отримав 155 тисяч гривень.

У Наталії Начар’ян задекларовано 10 тисяч доларів готівкою, у її чоловіка — 40 тисяч доларів та 565 тисяч гривень.

Майно, авто, гроші, годинники: що задекларували посадовці та депутати Дніпропетровщини
thumbor.my.ua

Наталії належить квартира, ще одна квартира — у спільній власності з чоловіком та сином. Також вона задекларувала 3 каблучки з діамантами і 3 пари сережок з діамантами. У спільній власності подружжя має 8 картин, вартість яких не вказана.

У чоловіка Дмитра є катер, причіп і мотоцикл Yamaha.

Депутатка міської ради Тетяна Ричкова (фракція “Європейська Солідарність")

Депутатка міської ради записала заробітну плату за основним місцем роботи — майже 284 тисячі гривень. Отримала ще 32 тисячі гривень пенсійних виплат. На банківських рахунках у неї 9 тисяч гривень, готівкою має 120 тисяч гривень.

Квартири, автівки, біткоїни, квиток у космос: що задекларували посадовці й депутати Дніпропетровщини
Вісті Придніпров'я

У власності Тетяни Ричкової — квартира у Дніпрі та земельна ділянка у Львівській області.

Читайте також

  • Пів мільйона гривень зарплати, роялті й квартири. Що задекларували вінницькі нардепи за 2020 рік
  • Кампанія декларування-2021 завершена. Скільки звітів про статки надійшло

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

Категорії
РозслідуванняПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди