Сумський піаніст Дмитро Семикрас здобув призові місця у двох міжнародних конкурсах

Сумський піаніст Дмитро Семикрас здобув призові місця у двох міжнародних конкурсах

Сумський піаніст Дмитро Семикрас здобув призові місця у двох міжнародних конкурсах VERE MUSIC FUND

Сумський молодий піаніст Дмитро Семикрас здобув першу премію міжнародного конкурсу ім. В. Крайнєва у Харкові та друге місце у міжнародному конкурсі "Мерсі, Маестро!" в Брюсселі (Бельгія). Про це повідомили у Сумській облдержадміністрації.

Дмитро навчається у Сумському фаховому коледжі мистецтв і культури імені Дмитра Бортнянського у викладачки Світлани Морозової.

На конкурсі юних піаністів імені Крайнєва Дмитро здобув першу премію у другій віковій категорії та відзнаки "За краще виконання твору композитора своєї країни" і "За краще виконання твору епохи романтизму". Він виконував програму із творів Й. Баха, Л. ван Бетховена, С. Рахманінова. Цей конкурс входить у Європейську спілку юнацьких музичних конкурсів EMCY.

На V міжнародному конкурсі піаністів для молодих піаністів "Мерсі, Маестро!" у Брюсселі Дмитро посів друге місце у старшій віковій категорії серед 56 талановитих піаністів світу.

Що відомо

  • У 2020 році Дмитро Семикрас отримав другу премію на Міжнародному конкурсі молодих піаністів пам’яті В.Горовиця. Цей конкурс входить до складу WFIMC — Всесвітньої федерації міжнародних музичних конкурсів.
Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше