У Норвегії на круїзах вирішили вакцинувати від COVID-19 всіх пасажирів та членів екіпажу

У Норвегії на круїзах вирішили вакцинувати від COVID-19 всіх пасажирів та членів екіпажу

У Норвегії на круїзах вирішили вакцинувати від COVID-19 всіх пасажирів та членів екіпажу
. АР

Круїзний оператор Norwegian Cruise Line Holdings Ltd заявив 5 квітня, що на момент відновлення у липні цього року поїздок з портів США, вимагатиме проведення обов'язкових антикоронавірусних щеплень для всіх пасажирів та членів екіпажу.

"Ми вважаємо, що завдяки поєднанню 100% обов'язкових щеплень та науково обґрунтованих заходів охорони здоров'я. Ми зможемо створити безпечні умови для пасажирів та екіпажу", — заявив генеральний директор Norwegian Cruise Франк Дель Ріо, передає Reuters.

Зазначається, що через пандемію круїзний оператор зазнав значних втрат та падіння доходів, що “змусило його піти на нові кроки, щоб гарантувати можливість клієнтів знову вирушати у плавання”.

У листі до Центру з контролю та профілактики захворювань США норвезький перевізник заявив, що розпочне поїздки зі зменшеною до 60% потужністю. Потім він планує поступово нарощувати обсяг флоту, що відправляється з портів США й збільшувати потужність на 20% кожні наступні 30 днів.

Відзначається, що ініціатива компанії відповідає останнім рекомендаціям Центру з контролю та профілактики захворювань США для галузі круїзних перевезень, що були оприлюднені минулого тижня, включаючи вимогу проведення вакцинації проти COVID-19.

Додається, що інший круїзний оператор — Royal Caribbean оголосив про плани відновлення низки перевезень до Карибського басейну вже у червні цього року. Після цього у Norwegian Cruise створили групу експертів для безпечного відновлення діяльності.

Що відомо

  • Влада Італії заборонила круїзним суднам запливати в історичний центр Венеції у відповідь на прохання ЮНЕСКО.

На початок