"Фінал чотирьох" кубка України з футзалу стартував у Сумах

"Фінал чотирьох" кубка України з футзалу стартував у Сумах Суспільне Суми

"Фінал чотирьох" кубка України з футзалу стартував 2 квітня у Сумах. Змагання приймає палац студентського спорту Сумського державного університету.

Відкривали його харківський "Моноліт-VivaCup" та херсонський "Продексім".

Херсонці чотири рази поспіль є чемпіонами країни, але кубком вони ще не володіли. Найвище їхнє кубкове досягнення – це участь у фіналі сезону 2018-2019-го років, де вони поступились (1:4) івано-франківському "Урагану".

Для харків’ян це перше потрапляння у "Фінал чотирьох".

У сьогоднішньому матчі, у середині першого тайму, херсонці двічі вразили ворота харків’ян. Спочатку Дмитро Сорокін дальнім ударом відкрив рахунок. А за півтори хвилини Ігор Корсун його подвоїв.

Після перерви арбітр матчу вилучив наставника "Моноліту-VivaCup" Романа Перадзе. І харків’яни заграли агресивніше. Але рахунок у матчі не змінився: у фінал вийшли херсонці.

"Створювали моменти, просто не вистачило холоднокровності для реалізації, як мені здається", — зазначив Роман Перадзе.

Головний тренер "Продексіму" Андре Броканело сказав: "Звісно, я задоволений що ми — у фіналі, але я не задоволений другим таймом. Завтра це буде зовсім інша історія. У фіналі потрібно не грати. У фіналі потрібно вигравати".

У другому півфіналі зустрілися команди з Сум та Києва. Академія футзалу футзальний клуб "Суми" протистояв столичному "ХІТу".

У складі київської команди ворота захищав ексголкіпер сумської команди Олександр Сіріцький. Крім того, у складі команди був і Олександр Ліфер з Бурині, але він матч провів на лаві запасних. Перший гольовий момент створили сумчани, а забили кияни: у середині тайму відзначився Андрій Борсук. Другого гола довелось чекати двадцять хвилин: у середині другого тайму відзначився інший гравець київської команди Євген Жук.

За три хвилини Роман Зеленський відновив інтригу, скоротивши відставання у матчі. Проте більше сумчани забити не змогли. Натомість кияни забили двічі: Євген Жук оформив дубль, а Орест Боргун — четвертий гол у ворота сумчан. У підсумку 4:1 на користь "ХІТа". Тренер киян говорить: у перемогу повірили після четвертого голу.

"Було дуже складно. При рахунку 2:0 у нас було кілька моментів хороших, серйозних. Ми їх не забили і відразу пропустили. Після цього понервували. Але після третього і четвертого (його ми забили наприкінці матчу) відчули, що — у фіналі", — сказав Влад Лисенко.

Тренер АФФК "Суми" Ярослав Пєсоцький говорить: "Нам не вистачило. Все. Більше мені нічого сказати".

Фінал відбудеться 3 квітня. О 14:00 трофей розіграють "Продексім" та "ХІТ".

• У Сумах відбудеться чемпіонат України з футзалу серед команд закладів вищої освіти.
  • “Сумчанка” провела товариський матч перед турніром з хокею на траві у Білорусі.
  • Сумчани зіграли матчі чемпіонату України з баскетболу у Миколаєві.