Волинський пауерліфтер привіз дві нагороди з Кубку світу у Великобританії

Волинський пауерліфтер привіз дві нагороди з Кубку світу у Великобританії YouTube: Paralympic Games

Дві медалі – "срібну" та "бронзову" – виборов ковельчанин Юрій Бабинець на Кубку світу з пауерліфтингу для Національної паралімпійської збірної України.

Змагання серед спортсменів з порушеннями опорно-рухового апарату відбулися у місті Манчестер, – повідомили у Ковельраді. У Кубку світу взяли участь 106 представників із 22 країн світу.

У командних змаганнях волинянин разом із луганчанкою Наталією Олійник та одеситом Костянтином Панасюком отримали друге місце, а в особистому заліку у ваговій категорії до 80 кілограмів Юрій Бабинець посів третє місце.

Волинський пауерліфтер привіз дві нагороди з Кубку світу у ВеликобританіїYouTube: Paralympic Games

"Бронзова" нагорода Юрія Бабинця дає шанс спортсмену взяти участь у XVI літніх Паралімпійських іграх, що відбудуться влітку в місті Токіо (Японія).

Загалом паралімпійська збірна України посіла друге місце за загальною кількістю нагород: 10 медалей, із яких дві – золоті, шість – срібних і ще дві – бронзові.