У США активісти вимагають скасувати орендну плату за житло через пандемію

У США активісти вимагають скасувати орендну плату за житло через пандемію

У США активісти вимагають скасувати орендну плату за житло через пандемію
. twitter.com/Adolfo4Council

У Нью-Йорку активісти проводять мітинги із закликами скасувати орендну плату за нерухомість на період пандемії, оскільки багато американців, які втратили прибуток, ризикують опинитися на вулиці.

Як повідомляє New York Post, 31 березня поліція заарештувала понад десять демонстрантів, які брали участь у протесті на Манхеттені.

Демонстранти зібралися біля мерії з вимогою до державних органів припинити стягнення орендної плати та іпотеки на тлі економічних труднощів, обумовлених пандемією. За даними поліції Нью-Йорка і активістів, загалом правоохоронці арештували 14 людей – 10 жінок та чотирьох чоловіків. Їм були висунуті звинувачення у хуліганстві.

"Ми боремося за скасування орендної плати, що не означає, що ми хочемо, щоб вона була скасована назавжди. Ми просимо скасування орендної плати лише на період пандемії, допоки ми не зможемо вийти і працювати. Якщо ми не працюємо, у нас немає можливості платити за оренду", – пояснила Reuters офіціантка Дон Міллер, яка втратила роботу на початку пандемії.

При цьому інші активісти закликають до збільшення федеральної допомоги для сплати за оренду. Своєю чергою орендодавці, деяким з яких не платили майже рік, кажуть, що також зазнають значних фінансових збитків через пандемію.

Як повідомляє видання із посиланням на дані Лабораторії виселення Прінстонського університету, з весни минулого року були виселені понад 280 тисяч орендарів у 27 містах США. За даними Moody's Analytics, при цьому заборгованість по орендній платі у країні складає близько 57 мільярдів доларів.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

На початок