У громаді на Волині запровадили двотижневий карантин

У громаді на Волині запровадили двотижневий карантин

У громаді на Волині запровадили двотижневий карантин
Суспільне Волинь

Двотижневий карантин з 31 березня запровадили у Городищенській громаді Луцького району, до неї входить 21 село, – розповів заступник голови Городищенської територіальної громади Іван Пікун.

Посилення карантину в громаді запровадила комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Точної кількості хворих в громаді, говорить Іван Пікун порахувати не можуть, бо зі скаргами люди звертаються не тільки в місцеві медзаклади.

За попередню добу зареєстрували шість підтверджених випадків захворювання COVID -19. Карантин в Городищенській громаді триватиме до 13 квітня Ізвключно.

У громаді на Волині запровадили двотижневий карантин
Суспільне Волинь

Загалом на території громади проживає майже 10 тисяч людей. Із 31 березня учні 10 шкіл громади навчаються дистанційно.

Працівники Городищенської сільської ради припинили прийом громадян. У місцевих магазинах покупців без масок не обслуговують. Суспільне побувало у громаді, поспілкувалося з місцевими жителями та дізналося, які ще карантинні обмеження діють у селах.

У перший день обмежень у Городищенській громаді зафіксували одне порушення правил карантину. У селі Бережанка було складено адмінматеріали на продавця магазину, - розповів заступник голови Городищенської територіальної громади Іван Пікун.

Що відомо

  • Міністерство охорони здоров'я вранці 29 березня оновило поділ на карантинні зони, включивши до "червоної" зони 10 з 24 областей та місто Київ. Волинська область згідно з ним у "помаранчевій" зоні.
  • 19 березня під час щотижневого звіту Луцький міський голова Ігор Поліщук розповів, що посилювати карантинні заходи на території обласного центру поки не будуть. Для введення локдаун у місті немає підстав.
  • 16 березня прем'єр-міністр Денис Шмигаль закликав місцеву владу самостійно запроваджувати посиленні карантинні обмеження в регіонах у разі погіршення епідемситуації. За словами прем'єр-міністра, в Україні діє адаптивний карантин, тому місцева влада сама приймає рішення про посилення карантинних заходів.
  • За останню добу на Волині лабораторно підтвердили 254 випадки коронавірусної інфекції. Шість осіб померли від ускладнень хвороби.
На початок