Обійшов 600 спортсменів. Веслувальник Юрій Караваєв. СУСПІЛЬНЕ | ЛЮДИ

Обійшов 600 спортсменів. Веслувальник Юрій Караваєв. СУСПІЛЬНЕ | ЛЮДИ Суспільне. Новини

Веслувальник з Дніпра Юрій Караваєв уже вдруге виграв міжнародний чемпіонат з сап-бордингу у Франції.

Він обійшов 600 спортсменів з усього світу та став першим на дистанції 6 кілометрів серед чоловіків на надувній дошці 12,6.

З дитинства займався веслувальним слаломом. 10 років виступав за збірну України. Три роки тому помітив, що у Дніпрі починає розвиватися сап-борд, вирішив спробувати.

Спортсмен неодноразово брав участь на Всеукраїнських змаганнях. Минулого року його запросили до команди Rapid, щоб представити Україну на чемпіонаті у Франції. Там він здобув перше золото на довгій дистанції — 6 кілометрів.

Цього року чоловік повторив результат: став першим і на маленькій гонці, і на гонці “Технікал рейс” (дистанція з буйками, які необхідно обходити на дошці - ред.).

«Торік я був більш шокований, тому що це були мої перші міжнародні старти. А цього року я зробив висновки. Цього року я зайняв два перших місця. І в другій гонці я став першим, і в першій. Загалом там було біля 600 учасників. У чому була складність? Тому що стартують усі загалом. Тобто становляться отак у лінію 600 дошок, і по команді «руш», ми всі рушаємо на один єдиний буйок, який потрібно обійти. Там, як кажуть, м'ясорубка ще та», – розповів спортсмен.

Тренується Юрій щодня, від години до двох у залежності від сили вітру. Нині готується до Всеукраїнського чемпіонату з сап-бордингу, який пройде у Запоріжжі.