Три медалі: здобутки волинян на чемпіонаті України з легкоатлетичного кросу

. Управління спорту

У командному чемпіонаті України з легкоатлетичного кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків волиняни здобули три нагороди, – інформують в обласному управлінні спорту.

У змаганнях взяли участь спортсмени з 23 областей України, серед них і збірна Волинської області. Учасники бігли від одного до восьми кілометрів. Крім цього, змагалися в естафеті 4х1 км. У ній бігли команди юніор, юніорка, юнак, юначка.

В результаті змагань золоту медаль виборола волиняка Петрик Юлія на дистанції 3 км серед юніорок, з результатом 10:56.

Бронзову медаль на дистанції 1 км серед дівчат здобула Причиніч Катерина, з результатом 3:28. Тренують переможниць Борисюк Олена та Борисюк Валентина.

Срібну нагороду виборов Русюк Юрій серед чоловіків на дистанції 8 км з результатом 26:23. Тренують спортсмена Чикида Петро та Данилюк Андрій.

У підсумку змагань Волинська область посіла 4 загальнокомандне місце. Надаємо, минулими вихідними волинські легкоатлети вибороли 12 медалей різного ґатунку на чемпіонаті України зі спортивної ходьби, який відбувся у Луцьку. В результаті область посіла першу сходинку у командному заліку.