Обвалений майже рік тому будинок в Одесі обстежить спеціальна комісія

Обвалений майже рік тому будинок в Одесі обстежить спеціальна комісія

Обвалений майже рік тому будинок в Одесі обстежить спеціальна комісія
Думська

Одеська міська рада створила комісію, яка обстежить будинок на вулиці Середньофонтанська, 29, який частково обвалився у травні 2020 року. Про таке повідомив голова Приморської райадміністрації Марат Корольов.

За його словами, до складу комісії увійшли заступники міського голови Михайло Кучук та Дмитро Жеман, представники управління ДАБК, управління архітектури, ЖКС, департаменту міського господарства та управління капітального будівництва.

"Після роботи комісії буде прийнято рішення про стан цього житлового будинку: аварійний він або старий", – зазначив Корольов.

Читайте також: "Тут неможливо жити": мешканці обваленого в Одесі будинку кажуть, що дім у критичному стані

Нагадаємо, 21 травня на вулиці Середньофонтанській в Одесі обвалилася частина двоповерхового будинку. Речниця Одеської міської ради Наталя Мальцева запевнила, що зруйнувалася нежитлова частина будівлі. За словами мешканців будівлі, останні роки він перебував в аварійному стані та потребував ремонту.

У пресслужбі Одеської міської ради також повідомили, що будівля була споруджена у 1920 році. Будинок складається з 22 квартир, дві з них – не заселені. За інформацією міськради, усього в будинку проживають 35 осіб. Крім того, рішенням Одеської міськради у 1978 році будинок визнали аварійним.

Читайте також

  • “Тут неможливо жити”: мешканці обваленого в Одесі будинку кажуть, що дім у критичному стані
  • В Одесі на відновлення обваленого будинку-пам'ятки витратять 500 тисяч гривень
  • 30 років без ремонту: будинок в центрі Одеси вкрився тріщинами
На початок