Одеські школи планують обладнати відеокамерами та тривожними кнопками

Одеські школи планують обладнати відеокамерами та тривожними кнопками

Одеські школи планують обладнати відеокамерами та тривожними кнопками
Фото ілюстративне/УНІАН/bezpeca.club

У рамках проєкту "Безпечна школа" одеські заклади освіти планують обладнати камерами відеонагляду та тривожними кнопками. Про таке повідомив директор департаменту муніципальної безпеки Одеської міськради Віктор Кузнєцов.

Він розповів, що у 2021 році в одеських школах встановлять два види пристроїв відеонагляду: камери з функцією аналітики всередині та камери з функціями розпізнавання облич та аналітики перед вхідними дверима закладів. Кузнєцов також додав, що згодом їх оснастять функцією термоскрінінгу.

Окрім того, у школах встановлять пости охорони з кнопками тривожного виклику. За словами директора департаменту муніципальної безпеки, проєкт "Безпечна школа" розробили з причини великої кількості повідомлень про "замінування" у школах та дитсадках регіону.

Наразі подібною системою безпеки оснащено вже три школи міста. Кількість закладів, у яких будуть встановлені камери в майбутньому, поки невідома. Як пояснив Кузнєцов, це залежатиме від "фінансових можливостей бюджету".

Посадовець також додав, що у 2021 році в Одесі планують встановлювати "острівці безпеки", що будуть обладнані камерами та підключені до глобальної системи відеоспостереження. За його словами, вони будуть виконані з антивандального матеріалу.

Один подібний "острівець" уже встановлено в парку Перемоги. Кожна людина зможе з його допомогою зв'язатися з черговим та викликати наряд патрульних, поліцію чи "швидку".

Читайте також

На початок