Чемпіонат України з пляжного волейболу: результати сумчан

Чемпіонат України з пляжного волейболу: результати сумчан Федерація волейболу України

Чемпіонат України з пляжного волейболу відбувся у Сумах. Участь у ньому взяли 14 команд юнаків і 18 команд дівчат.

Змагання відбувалися у центрі пляжного волейболу Сумського державного університету.

Серед юнаків сумчан не було, а от серед дівчат – три сумські пари й одна – харківсько-сумська. У підсумку 13-те місце на чемпіонаті посіли сумчанки: Олександра Красножон та Вікторія Дрижерук. Катерина Сидоренко та Поліна Виприцька зайняли сьоме місце. Програвши матч за бронзу, завершили турнір на четвертому місці Таїсія Трохіна з Харківщини та Дар’я Зима з Сум. Золото чемпіонату здобув сумський дует у складі Христини Єрмоченко та Таїсії Кальченко.

Завершилися змагання 21 березня.

• Сумчани двічі поступились харків’янам у матчах чемпіонату України з баскетболу.
  • 9 медалей: сумські "скороходи" відзначились у Луцьку.