У Сумах змагались дзюдоїсти з усієї України

У Сумах змагались дзюдоїсти з усієї України Фото: ФДУ

Чемпіонат України з дзюдо серед кадетів завершився у Сумах. 19-20-го березня його приймав легкоатлетичний манеж. У Сумах зібрались близько 350 юнаків і дівчат з 24 областей України. Сумщину представляли 45-ро спортсменів.

У п’ятницю представниці Сумської області здобули повний комплект нагород – по одній "золотій", "срібній" та "бронзовій" медалі.

У ваговій категорії до 40 кілограмів перше місце посіла представниця Сумської області Маргарита Мірошніченко.

У фінальній сутичці у вагової категорії до 52 кілограмів Марія Васюта поступилась киянці і здобула "срібну" медаль.

У вазі до 48 кілограмів у "бронзовій" сутичці зустрілись дві дзюдоїстки Сумської області – Юлія Засульська та Мілена Кухар. "Бронзу" виборола Юлія, а Мілена завершила турнір на 5-му місці.

20 березня сумчани здобути медалі не зуміли. У загальнокомандному заліку команда Сумської області посіла четверте місце.