Справу проспекту Жукова у Харкові розглядатиме родичка депутата "Блоку Кернеса"

Справу проспекту Жукова у Харкові розглядатиме родичка депутата "Блоку Кернеса"

Справу проспекту Жукова у Харкові розглядатиме родичка депутата "Блоку Кернеса" Суспільне Харків

Позов проти перейменування проспекту Григоренка на Жукова розглядатиме суддя Катерина Севастьяненко — дружина рідного брата депутата Харківської міськради від "Блоку Кернеса" Романа Нехорошкова, який голосував за повернення проспекту імені Жукова.

Можливий конфлікт інтересів у судді розглянули на підготовчому засіданні 18 березня.

Суд об'єднав позови проти перейменування в один — позивачами виступають представники партій "Європейська солідарність", "Свобода", а також депутати міськради від фракції "Блок Світличної "Разом!" Ігор Черняк та Дмитро Булах. Від позивачів на підготовче засідання 18 березня прийшов Дмитро Булах. Відповідача, юридичний Департамент міськради, представляли Ілона Гевел та Ольга Бабак.

"Суд повідомляє, що рідним братом чоловіка головуючого судді по справі є депутат Харківської міської ради Нехорошков Роман Борисович, який був присутній на сесії Харківської міської ради, де було прийнято згадуване рішення. Дане рішення приймалося не їм особисто, приймалось колегіальним органом міськради", — повідомила суддя Катерина Севастьяненко.

Справа про перейменування Жукова у Харкові: розглянули конфлікт інтересів та відклали засіданняСуспільне Харків

Суддя Катерина Севастьяненко

Відводів судді не заявляли. Суд дійшов до висновку, що підстав для цього немає.

"Суд зазначає, що родина судді спільно з даною особою (депутатом Романом Нехорошковим — ред.) не проживає, спільним побутом не пов'язана, взаємні права та обов'язки відсутні. На підставі викладеного суд повідомляє про відсутність будь-якого конфлікту головуючого судді та рідного брата чоловіка судді", — повідомила Севастьяненко.

Представники міськради попросили відкласти засідання для підготовки заперечень проти позову та обґрунтування правової позиції.

Справа про перейменування Жукова у Харкові: розглянули конфлікт інтересів та відклали засіданняСуспільне Харків

"Я думаю, що історію треба залишити історикам. І суд вже двічі вирішив, що проспекту Жукова не може бути у Харкові. Що у Харкові буде проспект Петра Григоренка", — прокоментував один з позивачів Дмитро Булах.

Наступне засідання призначили на 13 квітня.

Що відомо

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди