Волинянки привезли сім нагород із чемпіонату України з боксу

Волинянки привезли сім нагород із чемпіонату України з боксу Волинська ОДА

Команда волинських спортсменок здобула сім медалей різного ґатунку під час чемпіонату України з боксу серед жінок, молоді, юніорок та дівчат.

Спортивний захід тривав упродовж 8-14 березня в Ужгороді, – повідомили в управлінні у справах молоді та спорту Волинської облдержадміністрації.

Срібними призерками стали спортсменки з Володимира-Волинського. Це – Христина Шестухіна у ваговій категорії 46 кілограм та Ірина Боярин у ваговій категорії 60 кілограм Тренує спортсменок Юлія Семко. А також боксерки з Горохівського району Вікторія Захарчук у ваговій категорії 60 кілограм і Наталія Годик у ваговій категорії 80 кілограм.

Бронзові місця посіли боксерка з Володимира-Волинського Яна Яковлева у ваговій категорії 57 кілограм з міста Володимир-Волинський та боксерка Анна Федорець у ваговій категорії 44 кілограми з Володимир-Волинського району.

Спортсменка Ангеліна Хавень у ваговій категорії 70 кілограм з села Заболоття Ратнівського району.

Волинянки привезли сім нагород із чемпіонату України з боксуВолинська ОДА

Усього в змаганнях взяли участь 276 боксерок із різних регіонів України.

Нагадаємо, наприкінці лютого цього року троє луцьких спортсменів стали чемпіонами на восьмому турнірі з боксу Turnieju Lubelszczyzny в Польщі. Боксери привезли зі змагань три золоті медалі.