Команда зі Свеси стала кращою на обласних змаганнях "Cool Games"

Змагання школярів середньої вікової групи "Cool Games" приймала спортивна зала Сумської обласної дитячо-юнацької школи. На фінал обласних змагань зібрались 14 команд з різних районів та об’єднаних територіальних громад області.

28 січня участь у змаганнях взяли хлопці та дівчата 2006-2008-го років народження з Сум, Кролевця, Ромен, Шостки, Лебедина, Бурині, Ямпільського, Роменського, Буринського та Краснопільського районів, Бормлянської, Груньської, Хотінської та Старосільської об’єднаних громад.

Після шести кіл змагань чотири команди вийшли у півфінали. Переможці півфіналів у фіналі розіграли путівку на Всеукраїнські змагання. Її виборола команда Свеської школи-ліцею №2. У фіналі вона перемогла Кролевецький ліцей №3. Третє місце посіла сумська школа №23.

Змагання "Cool Games" продовжаться у п’ятницю, 31-го січня. Тоді на майданчику обласної дитячо-юнацької спортивної школи змагатимуться представники "старшої" групи».

Призери цих змагань будуть представляти Сумську область на Всеукраїнському фіналі в Києві, який відбудеться з 20-по 23 лютого.