У Сумах відбувся чемпіонат України з пляжного волейболу

У Сумах відбувся чемпіонат України з пляжного волейболу Фото: ФВУ

Чемпіонат тривав три дні: з 12 по 14 березня, у центрі пляжного волейболу СумДУ. Участь у змаганнях взяли 23 жіночі пари і 22 чоловічі пари. П’ять жіночих і п’ять чоловічих дуетів представляли міста Сумщину – Шостку та Суми.

У жінок Таїсія Трохіна з Харківщини та Дар’я Зима з Сум посіли у підсумку сімнадцяте місце. Сумчанки Христина Єрмоченко та Таїсія Кальчекно та Дар’я Донська та Єлизавета Тарасенко посіли дев’яте місце. Сумчанка Анна Затилкіна разом з Юлією Черненко з Києва завершили змагання на п’ятому місці. Сумчанки Катерина Удовенко та Марина Гладун здобули "срібло".

У чоловіків 17-ми завершили змагання сумчани Антон Кандиба та Денис Літвінов і Олег Кулик та Ігор Романенко. Роман Бондаренко з Шостки та харків’янин Денин Бурма, посіли підсумкове тринадцяте місце. Сумчани Ангелов й Маслов розташувалися на дев’ятій позиції у підсумковому протоколі. Євген Журавель та Максим Гладун з Сум посіли друге місце.

П’ятим, у парі з Артемом Геновим з Краматорську, завершив турнір уродженець Сум Олександр Дьяченко який нині виступає за Казахстан.