П'ята перемога поспіль: "Черкаські Мавпи" здолали Одесу

П'ята перемога поспіль: "Черкаські Мавпи" здолали Одесу Клуб "Черкаські Мавпи"

"Черкаські Мавпи" в Одесі здолали одного з головних суперників у боротьбі за плей-оф. Команда в підсумку втримала перемогу - 65:71, повідомили Суспільному в пресслужбі клубу.

У матчі "Мавпи" поступово взяли мінімальну перевагу. Із лави запасних вийшов Діон Райт: він й поцілив кілька важливих кидків поспіль. Його запал підтримали партнери: дальній влучив Кемерон Янг, хороший данк виконав Антон Дзюба.

У другій чверті до Райта долучилися Янг і Конєв. Капітан своє повернення ознаменував двома триочковими у другій чверті. Так, у рівній та в'язкій грі черкасці зуміли відірватися на відстань шести очок 27:33.

Другу половину одесити розпочали з ривка. Кондраков і компанія провели кілька вдалих атак і якісно відзахищалися. Це позначилося на результаті. Так, команда з Одеси протягом чверті мала первагу у 4 очка. "Мавпи" зусиллями Янга і Райта відігралися. Але до кінця чверті господарі повернулися собі мінімальну перевагу - 51:48.

У заключній чверті одесити певний час трималися попереду. Важливі кидки забивав Ділейні Блейлок. Натомість "Мавпи" відповідали командними взаємодіями і не відпускали суперника. В кінцівці зустрічі черкасці зіграли більш злагоджено і холоднокровно й переломили хід матчу й втримали свою перевагу - 65:71. "Мавпи" здобувають п'яту перемогу поспіль і міцніше закріплюються на 8-ій сходинці.

П'ята перемога поспіль: "Черкаські Мавпи" здолали ОдесуКлуб "Черкаські Мавпи"

"Одеса" - "Черкаські Мавпи" - 65:71 (16:17, 11:16, 24:15, 14:23) О: Кондраков 14 очок + 3 підбирань + 1 передач, Браун 7 очок + 10 підбирань + 2 передач, Бріджман 9 очок + 2 підбирань + 1 передач, Артамонов 12 очок + 4 підбирань + 8 передач, Блейлок 17 очок + 5 підбирань. ЧМ: Джонс 8 очок + 11 підбирань + 3 передач, Конєв 14 очок + 7 підбирань + 4 передач, Янг 17 очок + 1 підбирань + 1 передач, Райт  21 очок + 3 підбирань + 2 передач.