Чому в Україні дорожчають продукти харчування. Думка експерта

Чому в Україні дорожчають продукти харчування. Думка експерта

Ексклюзивно
Чому в Україні дорожчають продукти харчування. Думка експерта Ілюстративне фото, Unsplash

Експерт економічного дискусійного клубу Олег Пендзин в ефірі Українського радіо пояснив причини стрімкого зростання цін на продукти харчування.

За даними Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства від початку року деякі овочі здорожчали на 25%, хлібобулочні продукти - на 5%, цукор – на 6%, яйця – на 3,5%. Середня вартість сала додала майже 8%, а молока – 4,5%. Найбільше здорожчала соняшникова олія – на 16%.

"Що стосується реалій, то дійсно на світовому ринку продовольча організація ООН оприлюднила індекси росту цін на продовольчі товари, в який лідирують рослинні олії, зернові, цукор. Крім того, ми ще не вийшли з карантинних обмежень, які ускладнюють пересування робочої сили з країни в країну. Разом з тим, є ще один момент, який зумовив зростання цін на світовому ринку. Китай вийшов з величезним попитом. Він різко збільшує обсяги внутрішніх продовольчих запасів і як наслідок по кукурудзі, олії зростають ціни на світовому ринку. Ми живемо у світових цінах і український експортер не буде на внутрішній ринок продавати продукцію дешевше, ніж він може продати на експорт. Тому і внутрішні ціни поповзли вгору", – зазначає Пендзин.

Серед інших чинників, які впливають на ціноутворення продуктів харчування, експерт називає зростання мінімальної заробітної плати.

"Мінімальна зарплата – це те, що потім людям виплатять у вигляді платні, що ляже у собівартість продукції. Мінімальна заробітна платня автоматично тягне за собою перегляд усіх окладів, у зв’язку з тим, що не може низькокваліфікована праця коштувати стільки, скільки коштує висококваліфікована. Тобто вона в будь-якому разі тягне собою зміну усієї тарифної сітки. Ростуть ціни на енергоносії, а отже і на зберігання продукції. Окрім того, є також дуже сильні сезонні фактори. Різниця в овочах, що вирощуються в Україні літом і зимою іноді сягає 100-150%. Тому стрімке здорожчання борщового набору є доволі очікуваним", — говорить Пендзин.

Попри наявність об’єктивних зовнішніх і внутрішніх передумов для стрімкого зростання цін на продукти харчування, Олег Пендзин також наголошує на пасивній позиції уряду в цій ситуації. На думку експертка, держава має всі можливості для того, щоб обмежити торговельну надбавку.

Читайте також: Які продукти та послуги подорожчали в Україні на початку 2021. Дані Держстату

"Коли Україна вступала в Світову організацію торгівлі, вона взяла на себе зобов’язання завозити на український ринок 250 тисяч тонн тарифної квоти по цукру. Сьогодні цукор (сирець) у світі є дешевшим, ніж буряковий цукор, який виробляється у нас. Крім того, є і зовсім інші методи регулювання цін, які можуть миттєво позначитися на всіх громадянах. Відповідно до директиви ЄС податок на додану вартість на продукти харчування в Європі встановлюється на рівні 5-7%. При цьому для промислової групи – 20%. В Україні податок на додану вартість на все – 20%. Тому ми можемо знизити податок на додану вартість на продовольчі товари відповідно до європейських норм", — наголосив Пендзин.

Експерт також пояснює, чи можливо обмежити експорт, щоб виробники не спекулювали на можливості дорожче продавати продукцію закордон і паралельно завищувати ціни на внутрішньому ринку.

"Ми зараз виробляємо значно більше аграрної продукції, ніж споживаємо. Загальний обсяг зернових, який ми збираємо на рівні 65-70 млн тонн. Для внутрішніх потреб нам достатньо 20 млн тонн. Відтак, наш експортний потенціал на рівні 45-55 млн тонн. Щодо олії, ми виробляємо її близько 3 млн тонн, а споживаємо лише 280-290 тисяч тонн. Тому про обмеження на експорт не може бути й мови. Обмеживши експорт, ми не матимемо за що купувати необхідні імпортні товари", - говорить Пендзин.

За його словами, Україні потрібно запроваджувати не обмежувальні заходи, а шукати механізми здешевити продукцію всередині України.

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди