На карантин пішли окремі класи у дев'яти школах Сум

На карантин пішли окремі класи у дев'яти школах Сум

На карантин пішли окремі класи у дев'яти школах Сум

У Сумах 19 класів у дев'яти школах пішли на карантин. Про це на апаратній нараді повідомила начальниця управління освіти і науки Сумської міської ради Антоніна Данильченко.

За її інформацією, призупинили навчання: 4 класи у ЗОШ №22, ЗОШ №15 – 3 класи, ЗОШ № 20 – 3 класи, ССШ №3 – 2 класи, НВК №11 – 2 класи, ЗОШ №19 – 2 класи, ССШ №2 – 1 клас, ССШ №7 – 1 клас, ЗОШ №23 – 1 клас.

Як повідомила Антоніна Данильченко, станом на 24 січня по школах захворілих було 9%.

Заступник директора лабораторного центру МОЗ України Михайло Мацюк каже, якщо у класі чи школі хворіє понад 20% дітей – директор може сам вирішувати, чи закривати навчальний заклад або клас на карантин.

"У нас іде грип А1 (пандемік), тобто той, який тяжко перебігає, і ніколи не пізно починати щеплення, вакцина є, вакцини достатньо, щоб люди щеплювалися, не є протипоказом підвищення захворюваності. В аптечній мережі ця вакцина є, лікар призначає, йдеш, купуєш, звертаєшся, зроблять, це не проблема", – каже Михайло Мацюк.

Як відомо:

  • На Сумщині призупинили навчання у 15 школах області.
  • Протягом минулого тижня на Сумщині зафіксували 52 випадків грипоподібних захворювань : у Білопільському – 7, Кролевецькому – 6, Охтирському – 1, Тростянецькому – 6, у Сумах – 26, в Охтирці – 6.
На початок