У Кушугумській територіальній громаді відкрили ЦНАП

У Кушугумській територіальній громаді відкрили ЦНАП

У Кушугумській територіальній громаді відкрили ЦНАП Суспільне Запоріжжя

Центр надання адміністративних послуг відкрився 3 березня в Кушугумській селищній територіальній громаді. Відтепер її мешканцям не треба їздити до Запоріжжя, вони зможуть отримати понад сто адміністративних послуг за місцем проживання.

На відкритті новоствореного центру у будівлі Кушугумської селищної ради по вулиці Соборній були присутні представники обласної влади, селищних рад Кушугума, Балабиного та Малокатеринівки, які входять до складу цієї ТГ, а також — керівники навчальних закладів, перші відвідувачі, працівниці ЦНАПу — адміністраторка та чотири реєстраторки.

У Кушугумській територіальній громаді відкрили ЦНАПСуспільне Запоріжжя

Після закінчення першого етапу децентралізації у 2020 році, громада власними коштами завершувала створення центру, зокрема, облаштовувала приміщення.

"На сьогодні, крім допомоги, яку надають міжнародні організації, якщо раніше це була фінансова допомога, і майже всі новостворені громади отримували велику фінансову допомогу на створення таких ЦНАПів. У нас так не вийшло, тому що фінансування в 2020 році закінчилося, децентралізація завершилася. Тому ми були змушені робити це за кошти нашого місцевого бюджету," - каже селищний голова Володимир Сосуновський.

У Кушугумській територіальній громаді відкрили ЦНАПСуспільне Запоріжжя

Відсьогодні жителі громади — селищ Кушугума, Балабиного та Малокатеринівки — отримують тут послуги з оформлення цивільних актів, реєстрації, соціального захисту тощо.

"У нас дуже багато соціальних послуг, вони забирають левову долю того, що хочуть отримати громадяни. Тому найбільш вагома послуга це соціальна," - каже адміністраторка Кушугумського ЦНАПу Наталія Шепелева.

Наразі керівництво громади налагоджує зв’язок з Пенсійним фондом, Державною фіскальною службою, веде перемовини з комунальними підприємствами про розширення переліку послуг, що надаватимуться жителям Кушугумської територіальної громади.

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди