Україна виходить з угоди СНД про співробітництво у сфері стільникового зв'язку

Україна виходить з угоди СНД про співробітництво у сфері стільникового зв'язку

Україна виходить з угоди СНД про співробітництво у сфері стільникового зв'язку Unsplash

Кабінет міністр підтримав вихід України з Угоди щодо співробітництва у розвитку та використанні систем стільникового рухомого зв’язку.

Як відзначається у пояснювальній записці до законопроєкту, угода визначає домовленості щодо забезпечення співробітництва країн - учасниць Співдружності незалежних держав у сфері розвитку систем стільникового рухомого зв'язку, удосконалення міждержавного ринку послуг та послідовної реалізації Угоди про координацію міждержавних послуг у галузі поштового та електричного зв'язку від 9 жовтня 1992 року.

"За період, що минув з час підписання угоди, вона не набрала в Україні практичної реалізації. Співпраця та будь-які контакти з виконавчими органами СНД з питань її реалізації з об'єктивних причин не відбуваються. Відтак немає підстав для обміну інформацією стосовно будь-яких зобов'язань сторін у зв'язку з виходом України із зазначеної угоди", - йдеться у документі.

Автори законопроєкту також зазначають, що вихід України з угоди не вплине на інтереси громадян.

Що відомо

  • Президент Володимир Зеленський підписав указ про вихід України з міжнародних договорів щодо цивільної авіації та використання повітряного простору, укладених у рамках Співдружності Незалежних Держав.
  • 5 січня повідомлялося, що Україна виходить з угоди СНД щодо охорони інтелектуальної власності.
  • 16 грудня 2020 року Кабмін погодив вихід України з низки договорів СНД, зокрема Гірничої хартії держав – учасниць Співдружності Незалежних Держав, угоди про координацію міждержавних відносин держав – учасниць СНД в галузі використання атомної енергії в мирних цілях, про координацію міждержавних відносин в галузі електроенергетики, про основні принципи співробітництва в галузі мирного використання атомної енергії, протоколу про внесення змін до Угоди про основні принципи співробітництва в галузі мирного використання атомної енергії.
  • У листопаді 2020 року Володимир Зеленський підписав закон щодо виходу України з Договору про узгоджену монопольну політику між державами — членами СНД.
Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди