Експерт пояснив, що впливає на продовольчу безпеку України

Експерт пояснив, що впливає на продовольчу безпеку України

Ексклюзивно
Експерт пояснив, що впливає на продовольчу безпеку України unsplash

Україна посідає 54 місце у глобальному індексі продовольчої безпекиГлобальний індекс продовольчої безпеки вимірює продовольчу безпеку в більшості країн світу. Продовольча безпека визначається як становище, в якому люди постійно мають фізичний, соціальний та економічний доступ до їжі у необхідній кількості та поживній якості, яка задовольняє їхні потреби у харчуванні для здорового і активного життя 2020 року серед майже 120 країн. Показники України в рейтингу поліпшилися проти 2019 року на 2,7 балів. Що впливає на показники та як ситуація розвиватиметься надалі в ефірі Українського радіо розповів заступник голови Всеукраїнської аграрної ради Денис Марчук.

Головні критерії для визначення рівня продовольчої безпеки держави

У контексті України можемо говорити про можливість забезпечення себе продуктами харчування та експортувати на зовнішні ринки. І за показниками експорту аграрної продукції на зовнішні ринки ми маємо і 54 місце в рейтингу. Хоч в експортному потенціалі Україна, наприклад, у 2020 році, заробила більше 22 мільярдів доларів, що склало близько 45% валютної виручки, але, наприклад, Нідерланди заробляють набагато більше, хоча за територією та кількістю аграрних земель - це набагато менша країна, ніж ми. Тому нам є куди рости та розвиватися, тому що у світі з кожним роком населення збільшується. Як наслідок, попит на споживання продуктів буде зростати. І для нас це може стати додатковим економічним ресурсом, який ми могли б використати і збагачуватися.

Вплив експорту на глобальний індекс продовольчої безпеки України

Зростання показнику України у глобальному індексі продовольчої безпеки відбулося за рахунок нашого експортного потенціалу сировини, який ми реалізуємо. Ми експортуємо олійні, кукурудзу, пшеницю і заробляємо лише на сировині. Якби ми виготовляли якісну продукцію всередині країни і експортували додану вартість, то ми заробляли б більше.

Звісно, це непогано на цьому історичному етапі і ми маємо досить хороші експортні показники щодо сировинної продукції, але нам є куди розвиватися і для цього в Україні потрібно створювати умови. Однією з таких умов є розвиток внутрішнього кооперативного руху, який би давав можливість об'єднуватись малому та середньому аграрію і самостійно виходити на експорт своєї продукції. В Україні вже проголосований законопроєкт про прибуткові кооперативи.

Відкриття ринку землі та продовольча безпека

Питання ринку землі в Україні протягом 30 років має досить дискусійний і болісний характер. Якщо ми говоримо загалом про обіг земель сільськогосподарського призначення, то зокрема йдеться про інвестиційний клімат всередині країни і про те, наскільки в Україні запрацює в перші роки обіг сільськогосподарського призначення. Ми не очікуємо різкого буму, що в Україні почнеться продаж. Але будуть чіткі правила і за рахунок нашого внутрішнього бізнесу ми зможемо створювати певний клімат.

Щодо того, як це вплине на продовольчу безпеку, то сподіваюся, що ми посилимося і у нас буде більше створюватися фермерських господарств, оскільки люди розумітимуть, що з кожним роком працювати на землі ставатиме все вигідніше.

Як вплинула пандемія на виробництво продуктів харчування в Україні

Найбільшим ворогом в Україні в 2020 році була не пандемія, а посуха. Тільки по Одеській області ми втратили продукції більше ніж на 6 мільярдів гривень. Звичайно, сільськогосподарські колективи хворіли, але це найбільша галузь, яка вистояла в період цієї кризи.

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди