Сумчани подолали стадію ¼ фіналу кубка України з футзалу

Сумчани подолали стадію ¼ фіналу кубка України з футзалу АФФК "Суми"

"Хмельницькі делікатеси" та "Академія футзалу - футзальний клуб "Суми" зіграли матч-відповідь чвертьфіналу кубка України з футзалу. 27 лютого вони зустрілися на полі сумських суперників.

Сумчани святкували перемогу з рахунком 7:3 і вийшли у наступну стадію турніру. Хет-трик у складі сумської команди забив Денис Зеленкевич, дубль – Роман Зеленський, по голу – Віталій Катеринін та Євген Балухта.

Перший матч завершився перемогою АФФК "Суми" з рахунком 5:1.

• В іншому матчі цієї стадії турніру київський "ХІТ", кольори якого захищають Олександр Сіріцький з Шостки та Олександр Ліфер з Бурині, з рахунком 6:3 переміг донецький "INTER" і пройшов у кубковому турнірі далі (перша гра завершилась перемогою киян з рахунком 6:2).
  • Третю путівку у "Фінал чотирьох" здобув харківський "Моноліт-Viva Cup", який 27 лютого переміг кубкового кривдника роменського "Рятувальника" - "BudmonsteR" з Києва – 5:1 (перша гра завершилась з рахунком 3:2 на користь харків’ян).
  • Ще в одному чвертьфіналі херсонський "Продексім", де грає лебединець Микола Білоцерківець, та івано-франківський "Ураган", у складі якого - сумчанин Артем Фаренюк, у першому з двох матчів розписали нічию – 1:1.