У центрі Одеси тріснув будинок: мешканців відселяють

У центрі Одеси тріснув будинок: мешканців відселяють

У центрі Одеси тріснув будинок: мешканців відселяють
Фото: Facebook / Юрий Праздников

На стіні будинку на вулиці Ніжинська, 16 утворилася тріщина. Наразі мешканців дому евакуюють, розповів Суспільному заступник директора департаменту міського господарства Одеської міськради Віталій Цуркан.

За його словами, у тій частині флігеля, де утворилася тріщина, вже вимкнули газ та електропостачання. Працівники ДСНС супроводжують мешканців будинку до їхніх квартир, аби вони могли забрати свої речі.

"Ті, хто мають родичів, поїдуть до них, у кого такої можливості немає – ми їм надамо тимчасове житло. Також ми попросили виїхати мешканців сусіднього будинку. Нам потрібно декілька днів для визначення видів робіт та обстеження частини будівлі", – поділився Віталій Цуркан.

У центрі Одеси тріснув будинок: мешканців відселяють
Будинок на Ніжинській, 16. Фото: Юрій Праздніков

Він розповів, що будинок є пам'яткою архітектури, тому збудувати підпору, яка б тримала будівлі, – неможливо.

"Ми повинні дати чітку оцінку діям, яку проводитимуть з цією стіною. Ми вже запросили фахівців будівельної академії, після оцінки вони скажуть, які першочергові дії потрібно зробити, аби зберегти будівлю", – пояснив Цуркан.

У центрі Одеси тріснув будинок: мешканців відселяють
Суспільне Одеса

Зазначимо, у будинку на вулиці Ніжинська, 16 з 1909 до 1924 року мешкав письменник, журналіст, сценарист і драматург Лев Славін.

Нагадаємо, 11 лютого на вулиці Мечнікова, 15 в Одесі обвалилася частина будівлі закинутого заводу морозива. За інформацією Одеської міськради, під час обвалу ніхто не травмувався. Унаслідок руйнування частково пошкоджено три павільйони.

Також нагадаємо, 3 лютого на Деволанівському узвозі, 11 обвалився закинутий будинок, яким також володіє Іоаніс Драгіс. За офіційною інформацією, там ніхто не мешкав. Натомість кореспонденти Суспільного, які були на місці під час обвалу, поспілкувалися з безпритульними людьми. Їм вдалося вибігти з дому за декілька хвилин до руйнування.

Читайте також

  • Обвал фабрики в Одесі: будівля належить власнику зруйнованого напередодні будинку
  • У центрі Одеси обвалилися міжповерхові сходи будинку: мешканців евакуювали
  • У центрі Одеси почали розбирати закинутий будинок, який напередодні обвалився
  • Без багатоповерхівок. Що планують робити з обваленим в центрі Одеси будинком
На початок