На Черкащині поліцейські добу розшукували хлопчика

На Черкащині поліцейські добу розшукували хлопчика

На Черкащині поліцейські добу розшукували хлопчика
Фото ГУНП в Черкаській області

Поліцейські знайшли 14-річного Владислава Ковпака, який зник 25 лютого у Тальному. Про це повідомила речниця ГУНП у Черкаській області Зоя Вовк.

26 лютого, близько 15-ї години Владислава знайшли в полі між селами Тальянки та Білашки. За словами правоохоронців, хлопець був знесилений і змерзлий. Один із поліцейських вдягнув хлопця у свою куртку та шапку, а спецпризначенці відігріли й нагодували його бутербродами з чаєм.

Як повідомив начальник Звенигородського районного відділу поліції Олег Міщенко, на пошуки хлопця залучили кілька десятків поліцейських, серед яких були кінолог із собакою та спецпризначенці. Допомогали також місцеві.

Пошукові групи відпрацьовували лісовий масив та довколишні населені пункти, перевіряли закинуті будівлі, рівчаки, зарості та водойми, сквери, парки, дитячі майданчики, шкільні заклади, дитячі садки, зупинки міського транспорту, автовокзал та залізничний вокзал, під’їзди будинків, нежитлові споруди й місцеві ринки. Питали про хлопця й в перехожих, однак його ніхто не бачив.

"Тривогу викликало те, що в холодну пору хлопець був без верхнього одягу, а пошуки ускладнювала ніч. До того ж так склалося, що дитина не мала із собою мобільного телефону”, – зазначив Олег Міщенко.

Як з’ясувалось, Владислав з дому пішов до замку Шувалових, куди часто навідується. Поліцейські побачили на снігу дитячі сліди, які вели в поле. Відтак, пройшовши близько 25-ти кілометрів, правоохоронці знайшли знесиленого підлітка.

Хлопця доставили до лікарні для обстеження та надання медичної допомоги. Він не травмувався. Нині з родиною працюють ювенальні поліцейські.

Що відомо

  • Владислав Ковпак пішов з дому 25 лютого, про це заявив його батько. Повідомлення про зникнення дитини надійшло до Тальнівського відділення поліції близько 19:00.
  • За словами рідних, хлопець не вперше йде з дому, може блукати різними місцями та має психічні розлади.
На початок