У Нігерії бойовики викрали понад 300 школярок

У Нігерії бойовики викрали понад 300 школярок

У Нігерії бойовики викрали понад 300 школярок
АР

У нігерійському штаті Замфара після нападу збройної банди зникли 300 учениць школи.

Учениць забрали з гуртожитків бойовики, які здійснили наліт на урядову середню школу для дівчат у місті Джангебе, передає CNN. За даними місцевого чиновника, внаслідок нападу був убитий поліцейський

Зазвичай в школі-інтернаті, на який напали 25 лютого, перебуває близько 500 учнів, з яких близько 315 забрали бойовики. Решті вдалося втекти та повернутися до гуртожитку.

"Це грубе порушення прав дітей та жахливий досвід для них, який може мати тривалий вплив на їхнє психічне здоров'я та добробут. Ми повністю засуджуємо напад і закликаємо відповідальних звільнити дівчат негайно, а уряд - вжити заходів для забезпечення їхньього звільнення та безпеки всіх інших школярів у Нігерії", - заявив Пітер Хокінс, представник ЮНІСЕФ у Нігерії.

Це не перше масове викрадення учнів у регіоні. Збройні банди захоплюють дітей заради викупу. У грудні в Канкарі у штаті Катсіна бойовики викрали понад 300 хлопчиків, а згодом звільнили їх після переговорів. Близько двох тижнів тому бойовики також викрали 42 учнів з державної школи.

Що відомо

  • До України повернулися шестеро українських моряків — членів екіпажу судна Stevia, яких захопили пірати у Гвінейській затоці у грудні 2020 року.

На початок