У світі залишились місця без COVID-19. Де саме

У світі залишились місця без COVID-19. Де саме

У світі залишились місця без COVID-19. Де саме
Uncommon Caribbean

У світі ще залишилися місця, де від початку пандемії не було зафіксовано жодного випадку захворювання на COVID-19. Їх не багато і всі вони належать Італії.

Як повідомляє CNN, зокрема це невеликий вулканічний острів Ліноза, який розташований між Сицилією і Тунісом у Середземному морі. Щоб потрапити туди, спочатку потрібно долетіти до острова Лампедуза, а там вже сісти на пором. Або ж можна одразу сісти на пором в Порто-Емпедокле і через 12 годин бути вже на острові.

На цьому острові досі не було зафіксовано жодного хворого на COVID-19, а всіх відвідувачів, які не живуть на острові, просять зробити відповідні тести ще під час переправи, перш ніж вони зійдуть на берег.

Випадків захворювання не було і на архіпелагу Треміті. Жителі цього краю переважно живуть на двох головних інших островах і приїжджають здебільшого влітку.

Водночас через те, що пандемія завдала сильного економічного удару в туристичній сфері, острів Вулькано в Тірренському морі він залишився майже порожній. За вечь час пандемії там зафіксували лише один випадок зараження COVID-19. На островах Філікуді і Алікуді через їх місцерозташування також не було зафіксовано жодного випадку захворювання.

Що відомо

  • Мешканцям італійського муніципалітету Оніфері на острові Сардинія офіційно заборонили хворіти, просити ліки та інфікуватися COVID-19. Усе через те, що внаслідок пандемії там не залишилося лікарів.
  • Італія однією з перших у Європі постраждала від COVID-19 на початку пандемії. Тоді в країні фіксували щоденний приріст хворих по кілька тисяч.
  • Карантин в Італії запровадили 9 березня і з того часу продовжували. Школи, університети та всі підприємства, робота яких не є життєво необхідною, були зачинені. Працювати могли лише супермаркети, банки, аптеки й поштові відділення.
На початок