Twitter запроваджує платну послугу "супер підписників"

Twitter запроваджує платну послугу "супер підписників"

ЗМІ
Twitter запроваджує платну послугу "супер підписників"
indiatimes.com

Соціальна мережа Twitter запроваджує функцію платної підписки Super Followers.

Про це повідомляє інформагентство USA Today.

Платна функція Super Followers дозволить користувачам Twitter підписуватися на канали, які розміщуватимуть не лише традиційні мікроблоги, але й інший контент – від інформаційної розсилки та відеороликів до ексклюзивних стікерів та значків.

За інформацією видання The Verge, вартість преміум підписки Super Followers складатиме 4,99 долара на місяць. Частина з цих коштів буде виплачуватися власникам каналів, на які оформлятимуть підписку преміум-користувачі. Таким способом соцмережа сподівається забезпечити механізм монетизації та привабити авторів контенту.

Twitter також анонсував нову функцію під назвою "Спільноти", яка дозволить користувачам створювати групи навколо спільних інтересів та бачити твіти на обрані теми серед перших в стрічці.

Наразі невідомо про точний час запровадження інновацій. Під час презентації для аналітиків та інвесторів Twitter окреслив нові проєкти як "наступні кроки з розвитку платформи".

Що відомо

  • Компанія Twitter заблокувала 373 облікові записи, пов'язані з Іраном, Росією та Вірменією через порушення політики соцмережі.
  • У 2020 році Twitter заблокував 1589 акаунтів з Ірану, Таїланду, Саудівської Аравії і Куби за порушення політики компанії з маніпулювання платформою.
  • Раніше у Twitter повідомили, що почнуть ставити позначки фейкам і видаляти їх.
  • Також соцмережа забрала можливість публікації GIF-зображень задля безпеки людей з епілепсією, чутливих до миготливих зображень.

На початок