Зеленський скликає засідання РНБО

Зеленський скликає засідання РНБО

Зеленський скликає засідання РНБО
ОПУ

Президент Володимир Зеленський 26 лютого збере засідання Ради національної безпеки і оборони України.

Про це повідомила пресслужба президента.

"У п’ятницю, 26 лютого 2021 року, Президент України Володимир Зеленський збере засідання Ради національної безпеки і оборони України", – йдеться у повідомленні.

В Офісі президента зазначили, що на засідання обговорюватиметься ухвалення оперативних рішень щодо актуальних питань державної безпеки.

Організацію засідання покладено на секретаря РНБО Олексія Данілова. Офіс президента пообіцяв оприлюднити всю доступну інформацію про засідання пізніше.

Що відомо

  • 19 лютого Рада національної безпеки і оборони ухвалила рішення про накладення санкцій на три роки проти 19 юридичних та 8 фізичних осіб. До списку, зокрема, потрапили голова політради ОПЗЖ Віктор Медведчук та його дружина, телеведуча Оксана Марченко. Санкції були введені за фінансування тероризму.
  • 2 лютого президент Володимир Зеленський ввів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони про застосування санкцій проти нардепа від "Опозиційної платформи – За життя" Тараса Козака. Також під санкції потрапили канали "112-Україна", "ZIK" та "NewsOne". Їхню трансляцію було припинено за пів години після публікації указу президента.
  • Співробітники Офісу президента назвали законними санкції Ради національної безпеки та оборони проти нардепа від ОПЗЖ Тараса Козака. Натомість Козак назвав блокування каналів "політичною розправою".
  • 22 лютого РНБО повідомила, що російські хакери атакують українські сайти за новим механізмом.

На початок