Байден скасував указ Трампа про заборону видачі ґрін-карт

Байден скасував указ Трампа про заборону видачі ґрін-карт

Байден скасував указ Трампа про заборону видачі ґрін-карт
AP

Президент США Джозеф Байден скасував низку указів свого попередника Дональда Трампа, зокрема заборону на в'їзд до країни кандидатам на отримання ґрін-карт.

Байден вирішив скасувати указ, який підписав Трамп у 2020 році. Тоді ексочільник США заявив, що заборона на в'їзд кандидатам на отримання ґрін-карт необхідна, щоб захистити американців від безробіття на тлі пандемії коронавірусу.

Скасовуючи це рішення Байден заявив, що указ розділив родини та завдав шкоди американському бізнесу, передає The Guardian.

На скасування заборони протягом кількох тижнів вимагали адвокати іммігрантів. Водночас Байден залишив чинною іншу заборону, яка обмежує в'їзд тимчасових робітників.

Окрім того, новий американський лідер скасував укази про скорочення фінансування у кількох містах, які Трамп називав такими, що існують поза законом та "анархістськими юрисдикціями". Також Байден скасував вимогу проєктувати федеральні будівлі в "класичній естетиці".

Що відомо

  • У червні 2020 року президент США Дональд Трамп розширив до кінця року обмеження щодо видачі деяких робочих віз, грін-карт та інших документів, які дозволяють перебувати в країні.
На початок