В Україні створять Конгрес місцевих і регіональних влад — Єрмак

В Україні створять Конгрес місцевих і регіональних влад — Єрмак

В Україні створять Конгрес місцевих і регіональних влад — Єрмак
УНІАН

З 25 лютого в Україні створять Конгрес місцевих і регіональних влад, який очолюватиме президент Володимир Зеленський.

"За прикладом Конгресу Ради Європи сьогодні (25 лютого - ред.) за ініціативи президента буде створено Конгрес місцевих і регіональних влад, який почне представляти інтереси України", - зазначив керівник Офісу президента Андрія Єрмака на засіданні Ради розвитку громад та територій.

За словами Єрмака, Конгрес очолюватиме президент і він складатиметься з двох палат: палата місцевих влад та палати регіонів. Ці структури самостійно обиратимуть керівництво і делегуватимуть по три представники від кожної палати у президію Конгресу, яка буде представлена вищими посадовими особами країни та засідатиме щомісяця.

"Такі щомісячні обговорення системної роботи за участі найвищих посадовців держави дозволять забезпечити найкращу координацію діяльності усіх органів влади. Палата місцевих влад та палата регіонів збиратиметься щоквартально та подаватимуть пропозиції до порядку денного президії Конгресу", - додав глава Офісу президента.

Він наголосив, що загальні засідання Конгресу відбуватимуться кожного пів року або на вимогу.

Що відомо

  • Конгрес місцевих і регіональних влад Ради Європи є консультативним органом Ради Європи, який діє з 1994 року. Він представляє інтереси органів місцевих і регіональних влад 47-и держав-членів Ради Європи.
На початок