НАБУ проводить обшуки у посадовців Одеської міської ради

НАБУ проводить обшуки у посадовців Одеської міської ради

НАБУ проводить обшуки у посадовців Одеської міської ради
Фото: Одеська міська рада, Facebook

Детективи Національного антикорупційного бюро проводять обшуки у посадовців Одеської міської ради в межах розслідування можливих зловживань. Таку інформацію Суспільному підтвердив головний спеціаліст Одеського територіального управління НАБУ Ростислав Дробожур.

Утім у кого саме та де проводять слідчі дії Дробожур наразі повідомити не може з огляду на таємницю досудового розслідування.

ОНОВЛЕНО

Одним з посадовців, до якого НАБУ прийшло з обшуками, є начальник управління державного архітектурно-будівельного контролю Олександр Авдєєв. Про таке він повідомив на своїй сторінці в Facebook.

Авдєєв заявив, що обшуки пов'язані з "незадекларованими квадратними метрами".

"Дійсно, сьогодні до мене додому прийшли (з обшуками, - ред.) через те, що моя сестра придбала апартаменти ще в 2014 році. Коли я навіть не працював у ДАБК. Маю розчарувати: жодних незадекларованих квадратних метрів у мене немає", - заявив посадовець.

Нагадаємо, у жовтні 2020 року детективи НАБУ завершили досудове розслідування у справі щодо трьох посадовців Одеської міської ради та приватного підприємця. За версією слідства, їхні дії призвели до збитків у 131 мільйон гривень.

Суспільне Одеси готове надати право учасникам події озвучити свою позицію. Для цього рекомендуємо зв'язатися з редакцією у будь-який зручний спосіб.

Читайте також

  • Привласнення 500 млн грн бюджетних коштів: НАБУ проводить обшуки за 20 адресами в Одесі
  • В Одесі викрили земельну оборудку, організовану посадовцями міськради – СБУ
На початок