Через задорого закуплені ЗІЗ у Черкасах судитимуть посадовицю

Через задорого закуплені ЗІЗ у Черкасах судитимуть посадовицю

На Черкащині посадовиця закупила за завищеними цінами засоби запобігання поширенню COVID-19. Про це повідомляє пресслужба Черкаської обласної прокуратури.

Через недбале виконання службових обов'язків в. о. директора комунальної поліклініки завдала збитки бюджету у розмірі два мільйони чотириста тисяч гривень.

За даними слідства, посадовиця неналежно виконувала свої службові обов’язки, а саме не перевіряла середню ринкову вартість дизенфікувальних засобів, захисних щитків, костюмів, медичних масок, халатів та інших товарів, які пов'язані зі запобіганням виникненню та поширенню COVID-19.

Укладений договір між комунальним закладом та приватним товариством призвів до надмірних витрат бюджетних коштів на суму близько двох мільйонів чотириста тисяч гривень.

Наразі досудове розслідування завершене, очікується рішення суду за ч. 2 ст. 367Службова недбалість зі спричиненням тяжких наслідків Кримінального кодексу України.

Суспільне готове озвучити позицію обвинуваченого чи сторони захисту, якщо вони виявлять таке бажання та звернуться у редакцію в будь-який зручний спосіб.

Читайте також

На початок