Сумські студенти посіли перше місце на турнірі з бадмінтону у Харкові

Сумські студенти посіли перше місце на турнірі з бадмінтону у Харкові Фейсбук: спортклуб СумДУ

У Харкові 20-21 лютого відбувся турнір з бадмінтону. У змаганнях взяли участь 94 спортсмени, які змагались у індивідуальному та парному розрядах та міксті.

Участь у ньому взяли і студенти Сумського державного університету. У підсумку вони здобули дві медалі у категорії "MD B". Чемпіонами стали і вибороли золоті медалі турніру пара у складі студента Медичного інституту СумДУ Саітхаппе Мухаммеда Алі та студента факультету технічних систем та енергоефективних технологій вишу Владислава Мироненка.

Крім того, бронзовими призерами у цій же категорії стали студент Медичного інституту Томас Аубін та сумчанин Юрій Ковальов.

• Сумчани перемогли у матчах чемпіонату України з настільного тенісу.
  • Хокейні матчі відбулись на Сумщині на вихідних.
  • У Сумах завершився розіграш “Кубка асоціації футболу Сумської області” серед команд U-10.