У Петербурзі взяли під арешт росіянина, який напав на українського прикордонника

У Петербурзі взяли під арешт росіянина, який напав на українського прикордонника

У Петербурзі взяли під арешт росіянина, який напав на українського прикордонника
Суспільне

Смольнинський районний суд Санкт-Петербурга заарештував до 18 квітня громадянина Росії Назара Смоленського, який напав із ножем на співробітника генерального консульства України.

Про це повідомила Об'єднана пресслужба судів Санкт-Петербурга.

Зазначається, що Смоленського звинуватили у скоєнні злочину, передбаченого ч.2 ст. 213 Кримінального кодексу РФ (хуліганство, вчинене із застосуванням зброї або предметів, що використовуються як зброя).

"Маючи умисел на грубе порушення громадського порядку, дочекавшись відкриття вхідних дверей до будівлі генерального консульства України, (Смоленський - ред.) завдав громадянину П. предметом схожим на ніж не менше двох ударів в пахову область і зовнішню поверхню стегна зліва", — йдеться у повідомленні.

За даними пресслужби, росіянин був раніше судимий, не працює, не одружений і не має захворювань, що не дозволяють йому перебувати у слідчому ізоляторі.

Що сталося

19 лютого у Санкт-Петербурзі громадянин Росії скоїв напад з ножем на військовослужбовця Держприкордонслужби, який служив у Генеральному консульстві України. Як повідомила Держприкордонслужба, чоловік без видимих причин накинувся на українського військовослужбовця щойно йому відчинили двері консульства та завдав два удари ножем. Завдяки реакції прикордонника, поранення виявилися не смертельними. Інший український військовий надав пораненому першу медичну допомогу, після чого його доправили до лікарні.

Того ж дня нападника затримали, а 20 лютого йому висунули звинувачення.

На початок