Одеські податківці допомогли фіктивним підприємствам отримати 500 млн грн – ДБР

Одеські податківці допомогли фіктивним підприємствам отримати 500 млн грн – ДБР

Одеські податківці допомогли фіктивним підприємствам отримати 500 млн грн – ДБР
Пресслужба Державного бюро розслідувань

Правоохоронці підозрюють службовців Державної податкової служби в Одеській області у причетності до розкрадання 500 мільйонів гривень. Про таке повідомили в пресслужбі Державного бюро розслідувань.

За версією слідства, податківці допомогли "низці підприємств" з Одеської області безпідставно отримати бюджетні відшкодування на майже 500 мільйонів гривень.

Зокрема фігуранти справи провели документальні та камеральні Камеральною вважають перевірку, яка проводиться у приміщенні контролюючого органу винятково на підставі даних, зазначених у податкових деклараціях (розрахунках) платника податків."перевірки", які стали підставою для відшкодування підприємствам понад 250 мільйонів, запевнили в ДБР.

"Решта суму, на яку претендували підприємства, була зменшена на 190 млн грн під час слідчих дій у кримінальному провадженні. Підприємці визнали суму, раніше зазначену до відшкодування з бюджету, некоректною", - пояснили в Державному бюро розслідувань.

Крім того в ДБР запевнили, що вказані підприємства були фіктивними. У них немає ані працівників, ані виробничих потужностей, ані реалізації товару, наголосили в пресслужбі.

В Одесі податківці допомогли фіктивним підприємствам отримати майже 500 млн грн – ДБР
В Одесі податківці допомогли фіктивним підприємствам отримати майже 500 млн грн – ДБР. Пресслужба Державного бюро розслідувань

На час слідства правоохоронці заблокували бюджетне відшкодування для цих підприємств. Триває досудове розслідування, слідчі встановлюють всі обставини оборудки та причетних до неї людей.

Суспільне готове надати право учасникам події висловити свою позицію. Для цього рекомендуємо зв'язатися з редакцією в будь-який зручний спосіб.

Читайте також

На початок