Вінничанину, якого підозрюють у вбивстві сім'ї, хочуть змінити обвинувачення

Вінничанину, якого підозрюють у вбивстві сім'ї, хочуть змінити обвинувачення

Вінничанину, якого підозрюють у вбивстві сім'ї, хочуть змінити обвинувачення

Чоловіку, що підозрюють у вбивстві матері, дружини та двох малолітніх дітей хочуть змінити обвинувачення. Про це йдеться на сайті Вінницького міського суду.

"Розгляд даного кримінального провадження відкладено на підставі клопотання сторони обвинувачення про надання часу для підготовки та зміни обвинувачення", - йдеться на сайті.

Йдеться про вбивство двох жінок і двох малолітніх дітей у районі “Академічний”. Сталося це 31 грудня 2018 року.

Наразі підозрюють Анатолія Малєца, якому загрожує стаття – умисне вбивство кількох людей, зокрема малолітньої дитини. За таке правопорушення загрожує позбавлення волі на строк від десяти до п’ятнадцяти років або довічним позбавленням волі.

Що відомо

  • 31 грудня 2018 року близько 15 години до поліції від диспетчера швидкої допомоги надійшло повідомлення, що в квартирі у Вінниці виявлено без ознак життя дві жінки та хлопчика.
  • Медиків викликав вінничанин, який повідомив, що знайшов у своїй квартирі мертвими 63-річну матір, 30-річну дружину та 7-річного сина.
  • Також в квартирі перебувала трирічна дівчинка, її з важкими травмами голови госпіталізували. Травми виявились несумісними з життям і під час надання медичної допомоги дівчинка померла у лікарні.
  • З липня 2019 року справу розглядають у закритому режимі.
  • Досудовим слідством з'ясувли, що сім’я тривалий час конфліктувала.

На початок